Jičín – Frýdek-M. 27:27 (kon.) | Zubří – Přerov 37:22 (kon.) | Kopřivnice – Královo Pole 24:30 (kon.)
HC ROBE Zubří
37:22 (20:12)
Sokol HC Přerov
Sobota 27.10.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

Utkání v Zuberské hale nám končí vysokým brankovým rozdílem ve prospěch domácího celku a to stavem 37:22.Po celou dobu utkání si domácí tým držel značný brankový náskok který v průběhu utkání stále navyšoval.Hosté nijak nedokázali v Zuberské hale zdramatizovat utkání a proto domácí zaslouženě vyhráli.Loučíme se s vámi z haly házené v Zubří a těšíme se na vás u dalšího online přenosu.S pozdravem a přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučí Martin Petřek. (37:22) (19:36:35)

60
    Konec zápasu. (37:22) (37:22)

29
    Domácí uzavírají v poslední minutě brankou utkání. (36:22) (37:22)

29
    Probíhá poslední minuta utkání ve které z breyku skoruje také Přerovský Pernička. (36:20) (36:22)

28
    Boris Aspiridis se dostává dvě minuty před koncem utkání do breyku který zakončuje se stoprocentní úspěšností. (34:20) (35:20)

27
    Opět byl v Zuberské hale k vidění rychlý útok, ze kterého skoruje Večeřa. (33:20) (34:20)

23
    Tomáš Mičkal je autorem třicáté třetí branky utkání. (31:19) (33:19)

22
    Opět se prosazuje ze spojky Libor Horut. (30:19) (31:19)

20
    Po ataku Jurky na Přerovského Valáška , byl proti domácím nařízen sedmimetrový hod na který nastupuje Valašek který se nemýlí. (30:19) (30:19)

19
    V pravém hroním rohu brány končí z devíti metrové hranice střela Libora Horuta. (29:17) (30:19)

17
    Domácí v plném počtu (29:17) (29:17)

16
    Přerov po dobu dvouminutového oslabení domácích uděluje jednu branku. (29:16) (29:17)

15
    domácí budou opět hrát dvě minuty v oslabení , na lavičku odchází Šlacha Petr. (29:16) (29:16)

15
    Tomáš Bechný z rychlého útoku proměnuje svou šanci a posunuje tak domácí tým k třiceti brankové hranici. (29:16) (29:16)

15
    Hosté odpovídají také brankou. (27:14) (29:16)

13
    Ale Zuberští hráči potvrzujou že jsou týmem který dokáže udělit branku soupeři i v oslabení což potvrzuje Miroslav Jurka. (27:14) (27:14)

12
    Zuberský hráč opět odchází na lavičku, a tímto si znovu Přerovští zahrajou v Zuberské hale přesilovou hru. (27:14) (27:14)

10
    Domácí jsou v plném počtu čehož dvojnásobně využívají poprvé v podání Jurky a následně v podání Třeštíka. (25:13) (27:14)