Karviná – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Plzeň – Most 1:2 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Jindřichův Hradec 4:0 (kon.)
HBC Kladno
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Elba DDM Ústí nad Labem
Neděle 28.10.2012, 11:00 • Městská hokejbalová aréna Kladno • CROSSDOCK Extraliga

To je ode mě vše. Příjemný zbytek dne. (12:42:02)

Bylo to celkem nervové utkání, především pak ve třetím dějství. V něm měli hosté k dispozici čtyřminutovou přesilovku, kterou ale nevyužili a to asi rozhodlo. Kladno až na branku Štěpánka soupeře v poslední patnáctiminutovce k ničemu nepustilo.

Střely na branku: 10:10.

45:00

44:48
    Ústí nad Labem se po buly k míčku nedostalo, Kladno vyhazuje. Troufám si tvrdit, že už se vyrovnání nedočkáme.

44:47
    Oddechový čas pro hosty.

44:29
    A hráči se nyní jaksi poprali. Šrámek (KLA) a Kváš (UNL) dostávají dvě minuty za hrubost.

44:00
    Minuta do konce, Kouba si obehrává protihráče a spěchá po levé straně. Emoce jsou na hřišti velké, diváci stále více a více nadávají na sudí.

43:21
    Pražák se dostal k odraženému míčku. Kdyby vystřelil, mohlo být rozhodnuto. Banda je nyní pod velkým tlakem.

42:45

42:25
    Střela Langthalera byla sražená, Kladno následně vyhazuje. Ubránilo tohle oslabení zatím velice dobře.

41:45
    Minuta do konce oslabení. Zatím je to ze strany hostů hodně bídné. Jirotka v žádné ráži střel nebyl.

40:42
    Ústí nad Labem se dostalo do přečíslení. Nakonec vypálil od červené velice dobře Baxa, ale Jirotka dobře zasáhl.

40:17
    Alpiq se dokonce dostal do útočného pásma, kde drží míček ve svůj prospěch, souboj v rohu hřiště přerušuje pískot sudích. Vhazování před Bandou.

39:25
    Za prvních čtyřicet vteřin si hosté nevytvořili vůbec nic. Kladno velice pozorně brání.

38:45
    Čermák (KLA) srazil Štěpánka, hra vysokou holí. A dostal dokonce čtyři minuty, protože se objevila krev! Tohle je pro hosty velká šance.

38:03
    Nehraje se nijak tvrdě, ale už třetí borec hostů leží na na zemi. Teď odchází na lavičku zraněný Horáček.

37:31
    Dědič poslal míček po mantinelu na Štěpánika, ten se řítil po pravé straně, nakonec byl ale dobře odzbrojen.

37:12
    Jirotka neměl jednoduchou situaci, před dvěma dotírajícími protihráči pro jistotu schoval puk do lapačky. Vhazování před jeho brankou.

36:30
    No, no, no... To nevypadá moc dobře. Plachý běžel a najednou začal kulhat. Snad si něco nenatáhl. Bohužel utkání nedohraje, odešel za bolesti do kabin.

36:00
    J. Šíma před bankou hezky dorážel, Banda mohl mít i větší problémy. Alpiq je i nadále lepším týmem.

Patrik Sandev

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Nedvěd (Hnízdil D.), 26. Ogurčák (Šícha) - 31. Štěpánek (Langthaler)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) - Dědič, Kudela, Nedvěd, Soukup R., Čermák, Kouba - Hnízdil D., Šíma J., Štěpánik, Šícha, Šrámek, Pražák, Šíma R., Nosek, Protiva, Ogurčák
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Hruška) - Kváš, Prášek, Jirava, Haas, Šilínek - Langthaler, Plachý, Hubený, Štěpánek, Gottfried, Soukup L., Horáček, Baxa, Lacina, Kotlík

Rozhodčí: Kettner, Záhora