Slavia – Zlín 32:25 (kon.) | Poruba – Veselí n/M 29:21 (kon.) | Most – Michalovce 25:24 (kon.)
Šaľa – Písek 38:22 (kon.) | Jindř. Hradec – Nitra 28:27 (kon.)
DHC Sokol Poruba
29:21 (11:9)
SHK Veselí n.M.
Středa 31.10.2012, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

První poločas byl dnes poměrně vyrovnaný, ale ve druhé půli dokázala Poruba přehrát Veselí nad Moravou vcelku jednoznačně. Výsledek napovídá, že Poruba vyhrála o osm branek. Vynikající výkon předvedla domácí brankářka Sabina Bártová, jenž zlikvidovala velké množství příležitostí Brittermu. Příjemný zbytek večera vám přeje z Ostravy Tomáš Martínek. (19:20:38)

60
    Konec zápasu. (29:21) (29:21)

60
    Poslední střelu zápasu má na svědomí hostující Štěrbová, která pálí jen do tyče. Zápas končí. (29:21) (29:21)

60
    Alžbeta Tóthová navyšuje skóre půl minuty před koncem zápasu. (29:21) (29:21)

59
    Je přerušeno přesně 61 sekund před koncem, kdy je ošetřována Jarmila Kočí, vypadá to na problém s kotníkem. (28:21) (28:21)

58
    Podruhé během krátké chvíle dala gól Helena Štěrbová. Alespoň kosmeticky tak snižuje skóre. (28:21) (28:21)

58
    Zahanbit se nenechávají ani porubské házenkářky. Trenér Beňadík již dává prostor širšímu kádru a proto je úspěšná Alžbeta Rechtorisová. (28:20) (28:20)

57
    Do konce jsou něco málo přes dvě minuty a do sítě Bártové míří Helena Štěrbová. (27:20) (27:20)

56
    Salčáková nyní dostala co proto od trenéra Jana. Poruba opět roztáčí útočnou akci a ta je zakončena střelkyní Márií Révajovou. (27:19) (27:19)

55
    Další selhání Veselí v útoku a Romana Chrenková pohodlně z brejku dává gól. Domácí hráčky již vedou o sedm gólů a je rozhodnuto. (26:19) (26:19)

55
    Ani Tóthová neměla přesnou mušku, proto se hra přesouvá před branku Sabiny Bártové. (25:19) (25:19)

54
    Chmelařová selhala v zakončení a Sokol má opět šanci na vstřelení branky. Čas se pomalu krátí. (25:19) (25:19)

53
    Kontr Poruby a nádherná kombinace. Hrbková dala míč na Tóthovou a ta našla ještě lépe postavenou Petru Adámkovou. Pro ni to již byla lahůdka dát branku. (25:19) (25:19)

52
    Průnik Veselí nad Moravou tentokrát úspěšně proměňuje Lenka Fleková. (24:19) (24:19)

52
    Další branku Poruby přidává Lucie Uhráková. To již vypadá na jasnou záležitost pro domácí hráčky. (24:18) (24:18)

51
    Opět zbytečná ztráta Veselí a Poruba má výhodu útočné akce. Kouč Pavol Jano se neustále vzteká na střídačce Brittermu. (23:18) (23:18)

50
    Parádní průnik Michaely Hrbkové a navýšení náskoku DHC Sokol Poruba. Veselí se nyní prosazuje velmi málo. (23:18) (23:18)

49
    Poruba střílí tyč z rukou Alžbety Rechtorisové. Jenže Veselí předvádí další ztrátu míče v přechodu do útoku a Sokol bude pokračovat v útočení. (22:18) (22:18)

48
    Zápas dramatizuje Jitka Tomečková, které se podařilo snížit na rozdíl čtyř branek. Domácí bubeníci ženou DHC za uklidňující brankou. (22:18) (22:18)

47
    Bártová opět dobře zasáhla a rychlý kontr Poruby proměňuje ve druhém poločase velmi aktivní Alžbeta Tóthová. (22:17) (22:17)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Doláková, Bártová - Tóthová, Lešková, Chrenková, Poznarová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Osinová, Révajová, Uhráková, Mičiníková, Selucká, Mýlková. Trenér: Ján Beňadík.
    SHK Veselí n.M.: Vyhlídalová, Zvoničová - Rajnohová, Kratochvílová, Jagošová, Drotárová, Štěrbová, Jandásková, Vynklárková, Vinyatynská, Tomečková, Nejezchlebová, Chmelařová, Fleková, Kočí, Salčáková. Trenér: Pavol Jano.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Jan Kosmák