K. Vary – Slavia | 2:3 (kon.) |
Lev – Novosibirsk | 3:5 (kon.) | | | Lev – Novosibirsk | 3:5 (kon.) |
Kometa Brno – Třinec | 2:5 (kon.) |
Hr. Králové – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Havířov – Poruba 2011 | 0:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Hvězda Praha | 11:0 (kon.) |
Warriors Brno – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Olomouc – Opava | 1:3 (kon.) | | | Slavia – PZ Kladno | 4:3 (po pr.) |
Patriot Budapešť – Amurští Tygři | 3:5 (kon.) |
Košice – Orange 20 | 9:0 (kon.) |
konec
AZ Havířov
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
David Motloch
Branky a nahrávky:
17. Bialoň (Novák), 22. Konečný, 49. Holub
Rozhodčí: Pecl - Stonavský, Tomis
Diváci: 103
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Vacula (Žiak) - Hudeček, Ďurkáč "A", Šteffko "A", Kalus, Mareček, Kiss - Moravčík, Stružík, Pacoň, Lenomár, Holeš "C", Mrowiec, Honsa, Sojka, Pawliczek
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová (Daňa) - Krupa, Pažický, Prokeš, Boháč, Šustala, Široký "A", Šípek "C", Bijota - Hranický, Bialoň, Csabala, Novák "A", Malát, Stach, Konečný, Veselý, Holub, Konvička, Bernát, Žídek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová (Daňa) - Krupa, Pažický, Prokeš, Boháč, Šustala, Široký "A", Šípek "C", Bijota - Hranický, Bialoň, Csabala, Novák "A", Malát, Stach, Konečný, Veselý, Holub, Konvička, Bernát, Žídek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pecl - Stonavský, Tomis
Diváci: 103
MATYÁŠ HOLUB projel snad mezi třemi hráči a střelou mezi betony brankáře Vaculy zvyšuje na 3:0! Bez asistence.
Po šanci Konvičky se k puku dostal ONDŘEJ KONEČNÝ, kterému stačilo nahodit puk z rohu kluziště. Bez asistence.
Poruba se většinu přesilovky držela v útočné třetině, ale nedokázala se propasovat přes dobře postavenou obranu Havířova. Nakonec ke gólu postačila střela od modré čáry, po které dorazil puk za záda bezmocného Vaculy JAKUB BIALOŇ. Asistence: Mikuláš Novák.
AZ Havířov: Vacula (Žiak) - Hudeček, Ďurkáč "A", Šteffko "A", Kalus, Mareček, Kiss - Moravčík, Stružík, Pacoň, Lenomár, Holeš "C", Mrowiec, Honsa, Sojka, Pawliczek
HC RT TORAX Poruba: Peslarová (Daňa) - Krupa, Pažický, Prokeš, Boháč, Šustala, Široký "A", Šípek "C", Bijota - Hranický, Bialoň, Csabala, Novák "A", Malát, Stach, Konečný, Veselý, Holub, Konvička, Bernát, Žídek
Rozhodčí: Pecl - Stonavský, Tomis.