4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 03.11.2012, 16:30Erste Bank Young Stars League

Přeji příjemný zbytek večera.

V poslední třetině gólmani za svá záda nepustili jediný puk, a tak tedy o vítězi duelu rozhodla prostřední dvacetiminutovka. Salzburg díky svému dnešnímu výkonu prodlužuje svoji šňůru vyhraných zápasů a Znojmo se na Moravu vrací s prázdnou.

60:00
    Společně se závěrečnou sirénou dostává dvacetiminutový trest ve hře Michael Schejbal (ZNO).

60:00

59:49
    Orli to zkoušejí bez brankáře se šesti bruslaři v poli.

58:18
    Hosté jsou kompletní. Probíhají poslední dvě minuty utkání.

56:40
    Znojmo se brání ve čtyřech.

56:18
    Jan Hobza (ZNO) dostává dvě minuty za krosček a posílá tak svůj tým do tří.

54:40
    Robert Cerovečki (ZNO) dostává 2 minuty za úder do oblasti hlavy a krku + 10 min. osobní trest.

55:25
    Znojmo početní výhody nedokázalo využít, domácí jsou opět kompletní.

51:25
    Vyloučen Zoltan Nagy (SLZ) na 2 + 2 minuty za vysokou hůl.

42:51
    Hra 4/4 nepřinesla žádné zajímavější momenty. Oba týmy jsou v plném počtu.

40:51
    Ve stejném čase vyloučen Jan Koňařík (ZNO) a Corin Konradsheim (SLZ) na dvě minuty za hrubost.

40:01

Ve druhé třetině byly k vidění čtyři góly, po dvou na obou stranách. Nejdříve Znojmo srovnalo na 2:2 zásluhou Schejbala, poté ale opět úřadovali domácí, kteří si znovu zařídili dvougólové vedení. Jednu vteřinu před sirénou, která označuje konec části, se ale ve vlastním oslabení prosadil František Nahodil, díky němuž odcházely týmy do kabin za stavu 4:3. Poslední třetina začne přibližně v 18:00.

39:59
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo vystrčilo růžky a skóruje v oslabení. FRANTIŠEK NAHODIL si poradil s domácí obranou i brankářem Skacalem a opět snižuje náskok Salzburgu. Asistence: Schejbal Michael.

40:00

38:35
    Znojmo si opět počínalo nedovoleně. Na dvě minuty si jde za sekání sednout na trestnou lavici Michael Theimer (ZNO).

Jana Šremrová

Branky a nahrávky: 6. Fursa (Grosslercher, Grabmayr A.), ?. Konradsheim (Ferstl, Seewald), 22. Grosslercher (Fursa), 38. Fursa (Konradsheim, Grosslercher) - 14. Schejbal (Nahodil), 22. Schejbal (Pelikán), 40. Nahodil (Schejbal)

EC Red Bull Salzburg: Skacal (Mayer) – Klöckl, Zauner, Kloimwieder, Seewald, Hochwimmer, Ludwig, Flatscher, Feix – Kainz, Hummer, Strobl – Nagy, Fursa, Lahoda – Ferstl, Grabmayr A., Grosslercher – Gaggl, Grabmayr T., Konradsheim.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Novotný) – Theimer, Tichý, Michalica, Hobza, Bukáček, Odehnal – Holub, Kastner, Cerovečki – Schejbal, Nahodil, Pelikán – Koňařík, Vald, Kacetl – Horák.

Rozhodčí: KELLNER Roland - KONTSCHIEDER Kevin, REICHHOLD Andreas