SHK Mustangové – SOHO Olomouc 3:0 (kon.) | Studénka Sledge – Zlín sledge 0:8 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 1:3 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 04.11.2012, 08:30 • Zimní stadion Choceň. • Česká para hokejová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

V 8. kole se na Zimním stadionu v Chocni utkají mužstva Pardubic a Olomouce. V sobotním utkání v Olomouci Pardubice porazily Olomouc 5:0. Mustangové se díky výhře přiblížily play-off, zatímco Olomouc je stále bez bodu na posledním místě sledge hokejové ligy.

Oba týmy se již rozcvičují. Pardubice budou hrát v bílých dresech, Olomouc v červených.

00:01

01:05
    Pardubice se udržují v útočném pásmu.

01:44
    Kvoch vyslal na Hulína pěknou střelu, ale brankář chytá.

02:44
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazování před Bočkem.

02:53
    Vyloučen Petr Hrdý za zdržování hry.

04:26
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice využívají přesilovku. Po krásné nahrávce se prosazuje DAVID MOTYČKA. Asistence: Pavel Kubeš.

08:40
    David Motyčka tečoval střelu Tomáše Kvocha. Hulín opět chytá.

09:34
    Pardubice nenechávají Olomouc v klidu. Opět David Motyčka sám před brankářem, ale netrefil branku.

12:00
    Olomouc nyní tlačí Mustangy, ale Pardubice zatím pozorně brání.

13:43
    Pardubice vyhazují na zakázané uvolnění.

14:20
    David Motyčka se dostal do samostatného úniku, ale Hulín podržel Olomouc.

15:00

Pardubice téměř celou třetinu byly u Olomoucké branky, ale Hulín zatím drží Olomouc ve hře. Olomouc se k vážnější šanci nedostala.

15:01

15:40
    Olomoučtí obránci nechali před bránou osamoceného Kubeše Pavla, ale ten přestřeluje.

17:17
    Marek Michalec dostal nádhernou nahrávku před bránu, ale pomalou střelu stačil brankář hostů chytit.

17:58
    Kvoch hned po buly vystřelil, ale Hulín chytil.

19:50
    Olomouc vyhazuje na zakázané uvolnění.

22:15
    Štěpják se ocitl sám před brankou, kterou ovšem netrefil.

24:12
    Krásnou nahrávkou mezi obránci vyslal Kvoch do úniku PAVLA KUBEŠE, a ten bezpečně proměňuje. Asistence: Tomáš Kvoch.

26:15
    Richard Buhr vyslal na Hulína střelu, která byla ale vedle.

26:55
    Krásná akce, kde postupně stříleli Kubeš Pavel, Motyčka a Kolek, ale ani jeden nedokázal vsítit branku.

27:24
    Olomoucký obránce nahrál Pardubickému Kolkovi, který trefuje pouze Hulína.

28:41
    Puk na pardubické střídačce.

29:01
    Kubeš Pavel se dostal do úniku, ale Hulín nádherně chytá.

29:17
    Vyloučen Tomáš Kvoch za nedovolené bránění.

30:00

Druhá třetina se vyvíjela ve stejném duchu jako první. Pardubice stále tlačily, ale víc než jednu branku vsítit nedokázaly. Další třetina začne asi za 10 minut.

34:04
    Pardubičtí hráči několikrát vystřelili, ale Hulín je pozorný.

38:23
    Oddechový čas pro hosty.

38:40
    Pavel Kubeš se uvolnil a jel sám na golmana, ale Hulín vychytal.

40:45
    Pardubičtí se vykombinovali a David Motyčka jel sám na brankáře, který ho vychytal.

41:00
    Ke střele se dostali i hosté, ale Boček chytil.

41:34
    Nyní se dostali ke střelám domácí, Nejprve střílel Kubeš Pavel a poté dorážel Kolek. Hulín stále drží Olomouc ve hře.

42:29
    Za držení byl vyloučen Geier Libor.

42:37
    Hned po buly se dostal ke střele PAVEL KUBEŠ a nemýlil se. Asistence: Marek Michalec a Jiří Kubeš.

42:37

43:59
    Ke střele se dostal hostující Pabst, ale netrefil bránu.

45:00

Utkání mezi Olomouckými Kohouty a Pardubickými Mustangy skončilo vítězstvím Mustangů 3:0. (10:21:47)

Jan Buhr

Branky a nahrávky: 5. Motyčka (Kubeš P.), 25. Kubeš P. (Kvoch), 43. Kubeš P. (Michalec, Kubeš J.)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček - Kubeš P., Kvoch, Buhr V., Štěpják, Michalec, Kubeš J., Horníček, Hýbner, Motyčka, Kolek, Buhr R.
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín - Černoch Ma., Veselý, Pabst, Černoch Mi., Rozkopal, Hrdý, Prášil, Bejvl, Geier.

Rozhodčí: Mariánus