Most – Šumperk 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třebíč 6:1 (kon.)
Litoměřice – Hr. Králové 0:3 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:3 (po s.n.) | Písek – Jihlava 1:6 (kon.)
po s.n.
Medvědi Beroun 1933
2:3 (1:0, 0:1, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Pondělí 05.11.2012, 18:00 • Zimní stadion Beroun • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Přeji Vám hezký den z Berouna, kde dnes domácí Medvědi přivítají Kadaň. Hráči od Berounky se po osmnácti odehraných zápasech nacházejí na předposledním místě tabulky s celkovým ziskem čtrnácti bodů. Kadaň uzavírá nejlepší desítku týmů, když od začátku sezóny dokázala vybojovat dvacet dva bodů.

Domácí v minulém kole vycestovali na led Benátek nad Jizerou, kde v desáté minutě prohrávali již 4:0. Zápas nakonec skončil 9:3 a Medvědi odjeli od Jizery s prázdnou.

Ani hostům se v minulém duelu nepodařilo zvítězit. V Písku dotáhli zápas až do prodloužení, kde však brankou padesát osm vteřin po začátku nastavení rozhodl o výhře Písku 3:2 Libor Procházka.

Medvědi Beroun 1933: Furch (Benda) - Šulc, Přindiš, Krejčí, Jebavý, Ruprecht, Kaláb, Knesl, Malý - Karpov, Plichta, Vostřák, Videlka, Hrdel, Doležal, Trojan, Hošťálek, Čurda, Havel, Klhůfek, Padělek. Trenér: Aleš Totter

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Schmidt, Opalek, Mazanec, Trefný, Szakal, Macháček, Hofmeister, Pavlas - Kůs, Ton, Jíra, Andres, Seman, Majner, Charousek, Hafenrichter, Gajovský, Chlouba, Hanták, Ondřej. Trenér: Jiří Čelanský

Rozhodčí: Úlehla - Lučan, Svoboda.

Tým hostů je již nastoupen na modré čáře.

A nyní za podpory domácích fanoušků na led přicházejí hráči Berouna.

00:01

00:19
    Kadaň se hned usazuje v útočném pásmu.

00:44
    Medvědi první pokus hostů o tlak ustáli a vhazuje se před Hanuljakem.

00:47
    Střela Klhůfka vyražena brankářem bílého týmu.

01:26
    První zákrok si připisuje i Furch.

01:55
    Daniel Krejčí unikl po levém křídle, střelu však vyslal pouze do lapačky připraveného Hanuljaka.

02:50
    Po nepřesné rozehrávce Berouna pískáno zakázané uvolnění.

03:26
    Vostřák předvedl při přechodu do útočného pásma pohlednou kličku, poté posílal touš před branku, kde však nebyl nikdo v modrém.

04:31
    Nahození Szakala z poloviny hřiště nemohlo Furcha ohrozit.

05:15
    Puk za bránou Hanuljaka, hosté rozjíždějí další akci.

06:14
    Po střele Charouska končí puk mimo hrací plochu.

06:54
    Domácí Šulc pálil od modré, jeho střela byla však zastavena jedním z bránících hráčů.

07:28
    Na dvě minuty za podražení vyloučen Jakub Trefný(KAD).

07:43
    Při přesilové hře pálil od modré Kaláb. Hanuljak chytá jeho pokus.

08:03
    Berounští hráči musí začínat znovu od Furcha.

08:21
    Je jim ale pískán ofsajd.

08:38
    Další střelu od modré vyslal Robin Malý, ani jeho bomba se ale neujala.

09:05
    Klhůfek připravil Padělkovi prostor ke střele, ten ale trefil clonícího hráče hostů.

09:28

10:16
    Po snadném zákroku kadaňského brankáře se vhazuje v útočném pásmu domácích.

10:48
    Po nahození Andrese se před Furchem strhla menší potyčka. Hráči už jsou ale připraveni k dalšímu vhazování.

11:21
    Kadaň dobře napadá a nenechá soupeře v klidu rozehrát.

12:00
    Beroun právě vstřelil branku!
    Pavel Klhůfek nabruslil po levém křídle do útočného pásma a přesnou přihrávkou našel Tomáše DOLEŽALA, který prostřelil Hanuljaka. Asistence: Pavel Klhůfek, Jiří Jebavý

12:53
    Padělek tečoval před brankářem hostů střelu Přindiše, další branku Berouna ale nepřidal.

13:18
    Na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Tomáš Schmidt (KAD).

13:56
    Beroun si dlouho přihrával v útočné třetině, hosté nakonec ale puk vyhazují.

14:27
    Střelu Jakuba Šulc drží Miroslav Hanuljak ve své moci.

14:56
    Klhůfek napálil puk na Hanuljaka, ten zasáhl dobře ramenem.

15:00
    Karpov (BER) vyloučen na dvě minuty za sekání.

15:18

15:49
    Seman tečoval střelu Macháčka mimo bránu Berouna.

16:10
    Po dalším pokusu hráčů v bílém Furch drží puk.

16:40
    Střela Schmidta po zemi šla mimo branku domácích.

17:00

17:38
    Za podražení vyloučen na dvě minuty kapitán domácích Aleš Padělek (BER).

18:19
    Další střela obránce Schmidta už měla lepší parametry, Furch ale zasáhl přesně.

19:06
    Beroun jde do tří, na dvě minuty za podražení odchází Jakub Šulc (BER).

19:38
    Kadaňští sice při dvojnásobné přesilovce dobře kombinovali před Furchem, ke střele se ale nedostali.

20:00

V první třetině jsme mohli sledová divácky celkem atraktivní hokej, kde byly k vidění šance na obou stranách. Ty větší však měli domácí a díky brance Doležala vedou po dvaceti minutách 1:0.

Další třetina začne přibližně v 18:52.

20:01

20:15
    Hosté se v pokračující přesilové hře usazují v útočném pásmu.

21:06

21:29
    O puk se teď v obraném pásmu Kadaně strhla mela, kterou ukončuje hvizd sudího.

21:55
    V situaci dva na jednoho Seman nahrával Kůsovi, který ale Furcha nepřekonal.

23:23
    Další souboj o puk, tentokrát za domácí bránou vyhrávají Medvědi a zakládají tak další akci.

24:11
    Na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Aleš Pavlas (KAD).

24:20
    Po střele Kalába se snažil ještě před Hanuljakem dorážet Lukáš Havel, druhou branku domácích ale nevsítil.

24:45
    Kadaň se osvobozuje a posílá na led čerstvé síly.

25:22
    Havel hledal před bránou jednoho ze spoluhráčů, přihrávka ale prošla až k druhému mantinelu.

26:11

26:12
    Těsně po návratu Pavlase na led střílel směrem na Hanuljaka Malý. Brankář hostů ale puk vyrazil.

26:44
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hosté se dostali před Furcha, kde se puku ujal Filip HANTÁK a poslal puk za bezmocného brankáře domácích. Asistence: Filip Seman, Jaroslav Kůs

28:20
    Nyní jsme mohli sledovat řadu nepřesností na obou stranách. Nakonec najel do útočného pásma Jaroslav Kůs a poslal puk na Furcha.

28:54
    Hrdel ujížděl sám na Hanuljaka, bekhendovou kličku se mu však nepovedlo dotáhnout do gólového konce.

29:07
    Na druhé straně se proti povedené střele Chlouby vytáhl Dominik Furch.

29:36
    Klhůfek kombinoval v útočném pásmu s Karpovem a Doležalem, jejich spolupráce ke vstřelení branky ale nevedla.

30:29
    Pískán icing hostů.

31:15
    Vostřák se dostal až k Hanuljakovi, ten ale skryl prostor mezi levou rukou a betonem.

31:45
    Filip Seman byl teď úplně sám před Furchem, ten ale předvedl parádní zákrok.

32:07
    Bude se vhazovat po pravici brankáře hostů.

32:48
    Puk se teď odrazil do brankoviště Berouna, Bronislav Andres ho ale mezi svými bruslemi nedokázal včas najít.

33:10
    Tomáš Karpov se probojoval do útočné třetiny, kde udělal prostor Havlovi, jenž však netrefil Hanuljakovu bránu.

33:45
    Gajovský před bránou netrefil skákající puk.

34:25
    Pokus Schmidta od modré Furch vyráží až do ochranné sítě.

34:30
    Na dvě minuty za zdržování hry vyloučen Daniel Krejčí (BER).

34:44
    Ofsajd Kadaně posouzen jako úmyslný, vhazuje se před Hanuljakem.

35:52
    Schmidt na modré trefil pouze Doležala, který vyvez puk až do obrané třetiny hostů.

36:30

37:00
    Malý za brankou počkal až mu spoluhráči vystřídají a rozjíždí berounský útok.

37:57
    Kadaňští se sami vyhnali z pásma nepřesnou přihrávkou.

38:40
    Padělek sám neprokličkoval přes střední pásmo.

39:32
    Po dorážce Tona z bezprostřední blízkosti drží Furch puk pod lapačkou.

39:52
    V posledních vteřinách se ještě dostal ke střele Pavel Vostřák, který však těsně minul levou tyč.

40:00

Ve druhé třetině bylo k vidění mnohem více vyložených šancí. Padla ale pouze jediná branka a to z hole kadaňského Hantáka. Další třetina začne přibližně v 19:43.

40:01

40:33
    Na dvě minuty z a hákování vyloučen Jakub Šulc (BER).

41:00
    Střela Pavlase končí mimo Furchovu bránu.

42:33

42:38
    Kadaňští sice za celou přesilovou hru Furcha neohrozili, po jejím skončení však jdou do vedení díky brance z hole Nikoly GAJOVSKÉHO. Asistence: Petr Jíra, Miroslav Hanuljak

42:59
    A je srovnáno, Pavel VOSTŘÁK obkroužil bránu a zasunul puk za kadaňského brankáře. Asistence: Lukáš Havel, Zbyněk Hrdel

43:21
    Klhůfek objel bránu a trefil břevno.

43:24
    Za sekání vyloučen na dvě minuty Petr Mainer (KAD).

44:15
    Berounu se nedaří více ohrozit brankáře Hanuljaka.

45:24

46:22
    Po střele Přindiše drží gólman hostů puk ve své moci.

46:53
    Za hákování odchází na trestnou lavici Karel Ton (KAD).

47:06
    Vyloučení na obou stranách. Za sekání odchází Lukáš Havel (BER) a za napadení Petr Macháček (KAD).

48:16
    Mazanec vyslal na Furcha střelu po zemi, která berounského brankáře nemohla ohrozit.

49:16
    Karel Ton se dostal s pukem až do útočné třetiny, tam ho však zastavili domácí obránci.

48:53

50:28
    Povedenou střelu Hofmeistera Furch vyráží.

51:22
    Padělek najel do útočné třetiny podél levého mantinelu, zakončoval ale už z velkého úhlu, a tak Hanuljak chytl jeho střelu.

51:51
    Z otočky se pokusil Furcha překvapit Andres, ten ale zmařil jeho šanci.

52:13
    Následně domácí brankář nadvakrát vychytal Gajovského.

52:46
    Hrdel najížděl sám na Hanuljaka, byl však podražen, a tak nedokázal vsítit branku.

52:46
    Nařízeno trestné střílení.

52:46
    Hrdel se pokusil překonat brankáře hostů kličkou do forhendu, Hanuljak mu jí ale přečetl.

53:52
    Berounští se dostali do úniku tří proti jednomu, Čurda ale nepřihrál na Přindiše přesně.

54:42
    Kadaňští teď v tlaku, Furch si musel najít touš mezi bruslemi hráčů.

55:22
    Klhůfek od pravého mantinelu střílel na Hanuljaka, ten jeho střelu vyrazil.

56:19
    Ani jeden tým se teď díky nepřesným rozehrávkám nedostal do šance.

56:29
    Na dvě minuty za napadení vyloučen Petr Macháček (KAD).

56:47
    Kadani se podařilo vyhodit puk.

57:20
    Vostřákova střela od modré se k Hanuljakovi nedostala.

57:50
    Z druhé strany pálil Malý, Hanuljak tentokrát vyrazili puk vyrážečkou.

58:29

58:34
    Beroun v postavení mimo hru.

59:07
    Klhůfek natáhl za modrou čárou ke střele, která ale končí mimo.

59:28
    Furch zasahuje proti střele Pavlase.

60:00

Ve třetí třetině jsme viděli dvě branky a to v rozmezí dvaceti jedna vteřin, když se nejdříve za Kadaň prosadil Gajovský a za Beroun srovnal Pavel Vostřák.

60:01

60:19
    První šanci měl v prodloužení Havel, který ale střelou na bližší tyč Hanuljaka nepřekonal.

60:39
    Na druhé straně se proti střele Jíry vytáhl Dominik Furch.

61:27
    Karpov nastřelil pouze clonícího hráče a musel se pro puk vracet do středního pásma.

62:01
    Střela Přindiše objela mantinel a puk končí za bránou Furcha.

62:41
    Na 2+10 vyloučen Aleš Pavlas (KAD).

62:58
    Střelu Šulce od modré drží Hanuljak na výstroji.

64:05
    Kadaňský brankář vyráží i další pokus z hole Vostřáka.

64:41

65:00
    Prodloužení skončilo.

V prodloužení branka nepadla, a tak v Berouně čekáme na samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

Hanuljak vyrazil Padělkův pokus lapačkou nad branku.

Gajovský si kličkou do forhendu na Furcha také nepřišel.

Pavel Klhůfek se snažil rozhýbat kadaňského brankáře, to se mu však nepovedlo.

Furch utěsnil mezeru mezi betony kam mířil Jíra.

Doležalův pokus vyráží Hanuljak pravým betonem.

Charousek vystřelil puk pouze do připravené lapačky berounského gólmana.

Furch zasahuje i proti Hantákovi.

Vostřák může rozhodnout.

Hanuljak však jeho střelu vyráží ramenem.

Filip Seman trefuje levý růžek Furchovi brány.

Padělek netrefuje branku.

65:00
    Kadaň vítězí v Berouně na nájezdy, když ten jediný proměnil Filip SEMAN.

Pro dnešek je to z Berouna ode mě vše. Kadaň zde získala dva body za výhru na nájezdy. Někdy příště u hokeje na počtenou. (20:38:15)

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 12. Doležal (Klhůfek, Jebavý), 43. Vostřák (Havel, Hrdel) - 27. Hanták (Seman, Kůs), 43. Gajovský (Jíra, Hanuljak), 65. Seman

Rozhodčí: Úlehla - Lučan, Svoboda