Lindstedt, Tecau – Bhupathi, Bopanna 1:2 (kon.) | Mirnyj, Nestor – Marray, Nielsen 1:2 (kon.)

6 5 10

Středa 07.11.2012, 13:10Turnaj mistrů – čtyřhra - Nitto ATP Finals (krytý tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký a úspěšný den. Na počtenou. (14:39:15)

A je dobojováno. Sledovali jsme další vyrovnaný duel, který nakonec zvládl lépe indický pár, který vyhrál 2:1 na sety a stále si tak udržuje šanci na postup ze skupiny. Vítězství se ovšem nerodilo vůbec lehce ...

Do první sady vstoupili lépe Indové, kteří se dostali do vedení 4:1. Jenže pak Lindstedt s Tecauem zabrali a snížili na rozdíl jediného gemu. Pak ale švýdský hráč neudržel podání a Bopanna doservíroval tento set do vítězného konce.

Druhý set byl hodně vyrovnaný. Hráči si drželi podání až do dvanácté hry, kdy tuto roli nezvládl Bhupathi, který si servis neudržel a daroval svým soupeřům set. O vítězi tohoto duelu tedy rozhodl super tie-break.

Jeho začátek byl hodně vyrovnaný. Pak se dostal Lindstedt s Tecauem do dvoubodového vedení, jenže nezvládli dotáhnout zápasu do vítězného konce. Indové se oklepali a otočili vývoj super tie-breaku a nakonec rozhodující sadu vyhráli 10:5.

5-10
    Lindstedt returnuje do zámezí a Indové vyhrávají!

5-9
    Bhupathi začal bodem přímo z podání a Indové mají čtyři mečboly.

5-8
    I tentokrát Lindstedt pokazil úder na síti a Indové jsou blízko k důležitému vítězství.

5-7
    Nyní vyrobil Lindstedt obrovskou chybu na síti, která možná tento duel rozhodne!

5-6
    Bopanna si připsal na své konto eso a posílá indický pár do vedení.

5-5
    Lindstedt to zkoušel chytře, ale tentokrát napálil míček pouze do sítě.

5-4
    Jenže nyní na síti chyboval Tecau a Indové si berou zpět své prohrané podání.

5-3
    Vzápětí si na své konto připisuje eso Robert Lindstedt.

4-3
    Jenže nyní Lindstedt předvedl parádní a hlavně vítězný return a získává důležitý bod!

3-3
    Švédský hráč returnuje do zámezí a Indové srovnávají.

3-2
    Tecau bodoval přímo z podání a posílá svůj pár do vedení.

2-2
    Teď ale předvedl Lindstedt parádní zákrok na síti a vyrovnává.

1-2
    Další parádní servis Bopanny a Indové jdou do vedení.

1-1
    Bopanna předvedl dobrý druhý servis a Tecau nezvládl vrátit míček do kurtu.

1-0
    Lindstedt začal bodem přímo z podání.

0:0
    Druhý set byl hodně vyrovnaný. Hráči si drželi podání až do dvanácté hry, kdy tuto roli nezvládl Bhupathi, který si servis neudržel a daroval svým soupeřům set. O vítězi tohoto duelu tedy rozhodně super tie-break.