Ústí n. L. – Opava 0:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Vlašim 3:1 (kon.) | Sokolov – Karviná 1:1 (kon.)
Pardubice – Zlín 2:0 (kon.) | Most – Znojmo 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
Bohemians Praha
3:1 (2:0)
FC Graffin Vlašim
Sobota 10.11.2012, 10:15 • SK Prosek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je z areálu Bohemians Praha pro rok 2012 vše, přeji pěkný zbytek letošního roku a na dalším domácím zápase se připojím v sobotu 2.3.2013 od 10:15 kdy bude hostem Opava. (12:11:12)

Utkání je minulostí, domácí tým se loučí výhrou 3:1, která je zasloužená. V prvním poločase to byla jednoznačná podívaná když hosté nestačili a dostali dva góly, ve druhém poločase už byli vyrovnaným či lehce lepším týmem a snížili na rozdíl jednoho gólu. Poté nebyli daleko od vyrovnání ale své šance nevyužili a muž zápasu Nemanja Kuzmanovič zasadil třetí úder. Zbytek zápasu si pak domácí pohlídali a připisují si plný počet bodů.

Dnešní utkání sledovalo 463 návštěvníků!

90+1
    Utkání se pouze dohrává, domácí si dávají pozor aby nedostali zbytečný gól.

90
    Ke dnešnímu zápasu jsou nastaveny dvě minuty.

90
    Domácí využívají posledního střídání, odešel Šenkeřík a na zbytek zápasu nastupuje Krystan.

89
    Obrovská šance Očovana, ten utekl hostujícímu kapitánovi a šel sám na brankáře. V posledním momentě mu balon skočila trefuje tyč!

88
    Dnešní mariáš obohatil Macháček faulem na útočné polovině.

87
    Minutová kombinace domácích vyústila pouze k protiútoku hostí který zakončil Winter svým výběhem a odkopem.

84
    Chybně odpískaný ofsajd hostí, Ti teď byli neprávem připraveni o útok.

83
    Jícha s Jeřábkem odstavili od Vojtu od balonu i za cenu faulu, standardní kop pro domácí.