Č. Budějovice – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 2:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Ostrava 1:0 (kon.)
Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Táborsko – Sparta 2:0 (kon.) | Příbram – Liberec 4:0 (kon.)
Jablonec – Jihlava 5:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 6:0 (kon.)
FK Příbram
4:0 (3:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 12.11.2012, 14:00 • Příbram • Juniorská liga

Je tu konec zápasu. Příbram nakonec naprosto zaslouženě vítězí 4:0. O své výhře rozhodla již v prvním poločase, kdy se dokázala trefit hned třikrát. Ve druhém poločase své vedení ještě zvýšila a připisuje si po právu tři body. Výborným výkonem se prezentoval především Tomáš Pilík, který byl na hřišti cítit a jeho akce byly nebezpečné. Jednu z nich i sám proměnil. Díky za pozornost a pěkný zbytek pondělního dne. (15:54:37)

90
    Utkání pozvolna končí, ještě střílel Vnuk, ale nad.

87
    Roh domácích likviduje hostůjící brankář Kolář, jenž má míč v náručí.

84
    K výměně sahá také Liberec. Soběslava nahrazuje Leibl.

84
    Příbram střídá. Řezáče nahrazuje Papšys.

82
    Libercký Daniel je dalším potrestaným hráčem svého týmu. Celkově třetím. Příbram ani kartu nedostala v dnešním odpoledním klání.

80
    Místo Dydovicze střílí trestný kop Jánošík vysoko nad domácí branku.

76
    ...jenže Soběslav ji nezahrál příliš dobře, navíc za prostesty inkasuje žlutou kartu.

75
    Hostující Dydovicz bude zahrávat standardní situaci...

72
    Střídá domácí tým a kouč Barát stahuje ze hřiště i druhého z bratrské dvojice, Tomáše Pilíka nahrazuje Brotánek.

70
    Dohráno má také Moustapha, jehož nahrazuje Šulc.

69
    Střídájí domácí, Pavla Pilíka nahrazuje Kdolský.

65
    Střela střídajícího Boušky končí vysoko nad bránou. Liberec nemá dnes dobrý den.

62
    Příbram právě vstřelila branku!

Po rohu nejlepšího hráče na hřišti Tomáše Pilíka se dostal k míči srbský stoper ALEKSANDAR ANDREJEVIČ a nádhernou střelou doprostřed brány zvyšuje vedení Příbrami již na 4:0.

61
    Domácí měli solidní akci, ale zakončení nepřišlo. Hostující Dydowicz v tísni odkopává na roh.

59
    Do šance se dostal opět Tomáš Pilík, ale výborným skluzem ho zastavil hostující Karamatič.