FK Baník Ružiná
3:0 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Úterý 13.11.2012, 13:30 • Ružiná • MONACObet liga

Stretnutie sa skončilo Baník Ružiná zdolal ŠTK 1914 Šamorín 3:0, keď sa strelecky presadil tri krát Blačšík. (15:16:44)

Dnešné stretnutie sleduje 200 divákov.

90
    Hlavný rozhodca bude nastavovať jednu minútu.

85
    Následne tretie striedanie hostí dolu ide Marušin a prichádza Gilewicz.

85
    Druhé striedanie Šamorína Dolu ide Ležaič a na jeho miesto prichádza Vaško.

82
    Ružiná dala gól! Gól strelil BLAČŠÍK.

82
    Pridal tretí gól Ružinej pridal svojim tretím gólom v zápase Blačšík 3:0.

82
    Posledné striedanie domáceho trénera Rusnáka keď stiahol z ihriska Strelku a poslal Karáseka.

80
    Boháčik v čistej šanci nedal, keď ho Pentek na tri krát vychytal.

77
    Ružiná dala gól! Kamendy vysunul Blaščíka, ktorý aj napriek teču obrancu dostal loptu za chrbát Penteka 2:0.

71
    Môžu domáci ďakovať svojmu"Šamanovi" v bráne Michalíkovi, keď chytil dva čisté góly Ležaiča a Kubu.

70
    Druhé striedanie domáceho trénera z ihriska stiahol Kuráka a na jeho miesto poslal Marka.

68
    Sa do šance dostali zverenci Vladimíra Koníka, keď Ležaič v čistej šanci mieril vedľa brány.

67
    žltú kartu dostal hráč Šamorína Pončák.

64
    Domáci rozohrali štandartku Urbánek nabil Strelkovi, ktorého strela skončila na Teixeirovi. Oslabení hostia len sporadicky vystrkávali rožky, čo domáci hráči bez problémov zatiaľ pokrývajú.

57
    Urbánekov priamy kop z 17 m skončil v rukách Penteka.

54
    Šli hráči Ružinej do prečíslenia traja na dvoch, ale celá akcia stroskotala u Boháčika, ktorému obranca loptu zobral.

51
    Strelka vybojoval loptu pre Boháčika, ktorý však stál v postavení mimo hry.

46
    V polčasovej prestávke prvé striedanie domácich. Chromeka nahradil Teixeira.

Marek Antalík

Branky: 8. Blačšík, 77. Blaščík, 82. Blačšík

Karty:   29. HLADÍK (RZN), 33. CHROMEK (RZN) - 16. LEŽAIČ (SAM), 24. BORBÉLY (SAM), 24. BORBÉLY (SAM), 67. PONČÁK (SAM)   24. BORBÉLY (SAM)

FK Baník Ružiná: Michalík - Ferenc, Hladík, Štajer, Urbának - Kurák, Strelka, Chromek, Kamendy - Boháčik "K", Blačšík.
    FC ŠTK 1914 Šamorín: Pentek - Kopúň, Špánik, Pončák, Staško - Ležaič, Marušin, Borbély "K", Mezovský - Kuba, Pelegríny.

Rozhodčí: Michal Perašín - Tomáš Vorel, Dušan Hrčka