38:28 (20:14)
HK Slovan Duslo Šaľa
Středa 14.11.2012, 17:30 • Chemkostav aréna Michalovce • Interliga ženy

(38:28) (19:01:38)

Pre dnes je to z Chemkostav arény všetko, v interlige nasleduje prestávka, ktorá bude trvať až do prvého novoročného víkendu. Najbližší domáci Iuventy je na programe v sobotu 12. januára s Jindřichovým Hradcom. Z Michaloviec sa s vami lúči Miroslav Behún. (38:28)

60
    Konec zápasu. (38:28) (38:28)

60
    Ale Bačíková je proti, svojim gólom znova zaokruhľuje gólový náskok Iuventy. (38:28) (38:28)

59
    Desaťgólové vedenie domácim berie tentoraz Tulipánová. (37:28) (37:28)

59
    Za domáce odpovedá Snopova. (37:27) (37:27)

58
    Medveďová chytá 7 m hod Piskayovej, po chvíli ju však prekonáva Bérešová. (36:27) (36:27)

58
    Peknú akciu domácich vedenú Kovaličkovou napokon úspešne zakončuje Viňjukova. (36:26) (36:26)

57
    Úspešná razantná gólová strela Bačíkovej z hranice 9 m. (35:26) (35:26)

56
    Demajová a po nej Tulipánová znižujú vysoké vedenie Iuventy. Domáci trénmer reaguje time-outom. (34:26) (34:26)

55
    Peknú kombinačnú akciu Iuventy z ľavého krídla zakončuje Hvostaľová. (34:24) (34:24)

55
    Unikajúca Hvostaľová pri pokuse skórovať do mtváre triafa Grandtnerovú, ktorá ostáva otrasená ležať na ploche a po ošetrení zostáva naďalej v bráne. (33:24) (33:24)

53
    Z plochy s pomocou maséra a vedúceho tímu krívajúc odchádza Porubská. (33:24) (33:24)

51
    Opäť úspešná domáca brankárka Krebs. (33:24) (33:24)

51
    Piskayovej tretí gól + 2 min pre domácu Viňjukovu. (33:24) (33:24)

50
    Rovnako deviaty strelecký úspech z ruky domácej Szollosiovej + 2 min pre hosťujúcu Súkeníkovú. (33:23) (33:23)

49
    Deviaty gól Simony Szarkovej. (32:23) (32:23)

48
    Presilovka domácich trvala necelú minútu, na 2 min si nedobnrovoľne ide posedieť Kovaličková. (32:22) (32:22)

47
    Tobiášová pri 7 m hode ani tentorez nezaváhala. (32:22) (32:22)

47
    Horňákovej lob končí na brvne, lobujúca hráčka ale bola faulôovaná, čo znamená 2 min pre Piskayovú a 7m hod pre domáce. (31:22) (31:22)