HC Kladno – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Zlín – Slavia 3:4 (kon.) | HC Plzeň – Ústí n/L 5:4 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:4 (kon.) | Jihlava – Liberec 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:3 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:4 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 15.11.2012, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Máme tu konec utkání. Sparta v něm zaslouženě vítězí od tři branky a odváží si tak z Pardubic po ukázkovém výkonu tři body. Hezký zbytek dne Vám přeje Marek Votke. (20:04:27)

60:00

59:25
    Pražané vyhazují.

58:52
    Sparta ve dvou hráčích na jednoho uháněla na Jeschkeho, ale pardubický obránce skočil do přihrávky!

58:08
    Stanislav Eis dostává taktéž dvě minuty za nedovolené bránění.

58:05

57:49
    V útočném pásmu už je Sparta.

56:51
    Pardubice se i ve čtyřech ženou dopředu a snaží se s výsledkem něco udělat.

56:05
    Michal Petira v závěru utkání dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

55:54
    Dopředu vyrážel dnes aktivní Jan Veselý, ale jeho střela byla sražena mimo hřiště. Sparta hru kontroluje a v klidu dohrává.

53:27
    Hosté prakticky celou přesilovku strávili v útočné třetině, ale vážnější šanci si nepřipravili a Pardubice jsou již kompletní.

51:27
    O deset vteřin později hru zdržoval Ondřej Starý a Sparta bude hrát přesilovku pět na tři!

51:17
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Michal Petira dostává dvě minuty za podražení.

49:27
    Pardubice se snaží seč jim síly stačí o snížení stavu, ale Sparta je výrazně proti.

45:55
    Sparta právě vstřelila branku!

Zákonitě tak přichází trest v podobě čtvrté branky hostů! Dominik Müller předložil na modrou kotouč DAVDIU MERTOVI a ten ukázkovým příklepem střílí svůj druhý gól. Asistence: Müller.

45:15
    K němu se rozjel Jan Veselý, ale na Sedláčkovu lapačku si nepřišel.

45:15
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Pardubice.

43:04
    Pražané jsou opravdu velmi aktivní a většina z odehrané části poslední třetiny se tak zdržuje před Jeschkem.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 13. Veselý (Chmelař, Škvor) - 6. Merta (Skřivánek, Simon), 26. Škop (Müller, Eis), 37. Procházka, 46. Merta (Müller)

HC Dynamo Pardubice: Jeschke (Bernart) - Škvor, Pilný, Petira, Bureš, Chmelař, Vácha, Fridrich, Robertson, Vachutka, Březina, Starý, Veselý, Zelinger, Havlík, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec
    HC Sparta Praha: Sedláček (Bílek) - Skřivánek, Březina, Veselý, Doležal, Škop, Müller, Bodnár, Brém, Slavíček, Vacek, Pokorný, Brzobohatý, Simon, Eis, Matějček, Merta, Sekera, Procházka.

Rozhodčí: Homola - Čížek, Lučan