Omsk – Čeljabinsk 3:4 (po s.n.) | Barys – Jekatěrinburg 7:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 3:2 (kon.)
N.Novgorod – CSKA Moskva 1:6 (kon.) | Jaroslavl – Lev 2:1 (po pr.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 4:2 (kon.)
Viťaz – Petrohrad 2:3 (kon.) | Mytišči – HC Slovan 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 1:3 (kon.)
Doněck – Ufa 4:1 (kon.) | Riga – Nižněkamsk 6:4 (kon.)
Severstal Čerepovec
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Dynamo Moskva
Pátek 16.11.2012, 16:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

V závěrečné třetině se hostům podařilo rychle vyrovnat. Ovšem po dvou minutách v druhé polovině třetí třetiny jim domácí opět odskočili o dvě branky. Na to už hosté z Moskvy nedokázala odpověděť a prohráli 4:2. Děkujeme za pozornost!
    Celkem střel: 35/35.
    Vyloučení: 5/8.
    Využití: 0/0.
    Vyhraná vhazování: 39/29. (18:30:42)

60:00

59:34
    Dynamo se však rychle samo vyhodilo ze třetiny a domácí se už ubrání.

58:40
    Hosté v šesti.

59:07
    Oddechový čas pro hosty.

59:13
    Ale stejně se domácí osvobozují, je z toho však icing.

59:07
    Až nyní Ovečkin.

58:50
    Marně se pokouší hosté získat pásmo.

58:24
    Domácí sbírají cenné sekundy v útočném pásmu.

58:05
    Hra ve středním pásmu.

57:29
    Stále je v tlaku Dynamo, které se však nemůže probojovat z rohu kluziště, domácí hráči Čerepovce jim nic nedovolují.

56:05
    Tlak hostů pokračuje. Domácí se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

55:32
    Velký tlak hostů zakončoval Pěstunov, ale nepřekonal Košečkina.

55:12
    Hosté se však pustili do velkého dobývání Košečkinovy branky.

54:56
    Až nyní jim pomohl Kokarjev, který byl však odzbrojen na útočné modré.

54:25
    Dynamo se nemůže dostat ze třetiny, složitě vymýšlí založení útoku.

53:43
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    IGNAT ZEMČENKO to udělal výborně naznačil kličku do bekendu a zasunul puk do levého rohu Volkovovy branky.

53:43
    Za hákování vyloučen hostující Soin, který fauloval v samostatném úniku Zemčenkova a je nařízeno trestné střílení.

52:22
    Stoljarov po levé straně rychle přebruslil celé střední pásmu, najel do třetiny a přesně nahrál do pravého kruhu na JEVGENISE KETOVA, který prostřelil ve fantastickém rozkleku Volkova. Asistence: Gennadis Stoljarov, Vadim Šipačov.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 19. Fedosejev (Laakso), 33. Zemčenko (Kazakovcev, Medvěděv), 53. Ketov (Stoljarov, Šipačov), 54. Zemčenko (pen.) - 35. Gynge (Backström, Ovečkin), 42. Graňák (Kokarjev)

Severstal Čerepovec: Košečkin (Grigorjev) - Kiseljevič, Rjazancev, Andersen, Laakso, Jegoršev, Stasenko, Popov - Lehtonen, Ketov, Šipačov - Wandell, Stoljarov, Kazionov - Bergfors, Kazakovcev, Medvěděv - Nurtdinov, Zemčenko, Alexejev - Fedosejev.
    Dynamo Moskva: Volkov (Šaryčenkov) - Novák, Gorochov, Jalasvaara, Solovjov, Barancev, Graňák, Akišin - Ovečkin, Tolpeko, Backström - Cvětkov, Volkov, Kokarjev - Soin, Kasjančuk, Kňazov - Gynge, Pěstunov, Mosaljov.

Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov - Gordenko, Tomilov