Lovosice – Kopřivnice 37:27 (kon.) | Jičín – Přerov 28:22 (kon.) | Zubří – Královo Pole 33:27 (kon.)
HC ROBE Zubří
33:27 (16:13)
SKKP Handball Brno
Sobota 17.11.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

Utkání nám končí v Zuberské hale stavem 33:27.Dnešní utkání bylo již od počátku prvního poločasu velmi rychlé dramatické a vypjaté.V prvním poločase si vedení z rukou do rukou předávali jak domácí tak hosté.Ke konci prvního poločasu Zuberští svou výkonosti ale začli překonávat celek Brna a v druhém poločase si již drželi ač menší či větší brankový náskok.Celek Brna předvedl ale v Zuberské hale naprosto fantastický bojovný výkon který není jen tak k vidění a výkon za který by se nemusel stydět žádný extraligový tým.Loučíme se s vámi z haly házené v Zubří a těšíme se na vás u dalšího online přenosu.nashledanou (33:27) (19:30:11)

60
    Konec zápasu. (33:27) (33:27)

Divácká Kulisa je zde víc než vynikající. (33:27) (33:27)

28
    Diváci za bouřlivého aplausu ženou své domácí hráče do vítězného konce. (32:27) (32:27)

27
    Zubří chybuje v útoku, čehož využívá Hastík Viktor který se dostává do breykové situace, ale nepřekonává domácího brankáře Orsága (32:27) (32:27)

25
    na branku zimy rychle odpovídá Libor Horut (30:26) (32:27)

22
    Michal Dědek nepřekonává hostujícího brankáře střelou z křídla čehož využívá Zima Tadeáš který únikem přes celé hřiště upravuje stav na 30:27. (30:26) (30:26)

21
    Brněnským nedocházejí síly ale Zubří ,je momentálně lepším týmem které se posouvá do vedení o pět branek. (29:25) (29:25)

19
    Domácí si drží čtyř brankový náskok , ale Brno statečně bojuje a dává najevo že chce vyjít z tohoto utkání jako vítěz. (29:25) (29:25)

19
    V rychlosti z breyku padly na obou stranách palubovky branky. (28:24) (29:25)

15
    Po hezké útočné rozehrávce skoruje za domácí tým Štěpán Randýsek. (26:21) (28:24)

14
    Zubří přechází do útoku na Brněnskou bránu vyslal trvdou střelu Libor Horut ,která nalézá své místo v pravém dolním rohu brány. (25:21) (26:21)

13
    Libor Horut se dostává do breyku ,a skoruje i ze špatného střeleckého úhlu. (23:21) (25:21)

11
    Brno proměnuje sedmimetrový hod (23:20) (23:21)

10
    Tomáš Mičkal přebíhá celé hřiště ,a ve finální fázi přidává za Zuberské další branku. (20:19) (23:20)

9
    Marek Třeštík se po chybné rozehrávce Brna zmocňuje míče a upravuje tak stav na 22:20. (20:19) (20:19)

8
    Z pravé spojky vyslal svou střelu před Zuberskou bránu Tomáš Mičola , která končí v síti domácího brankáře,v zápěti se dostává do breyku Hubaček který snižuje v Zuberské hale na rozdíl jediné branky. (20:17) (20:19)

6
    Na obou stranách palubovky padly v rychlém sledu branky . (19:16) (20:17)

6
    Z rychlého útoku skoruje Zima. (19:14) (19:16)

Martin Petřek

# P jméno G/7m 7m ŽK vy ČK
    Celkem 0/0 0 0 0 0
    Rozhodčí: Frieser Bedřich a Frieser Lukáš delegátem utkání je Macharáček Valdemar