Liberec – Litvínov | 3:4 (kon.) | | | Pardubice – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 2:4 (kon.) |
Kladno – Zlín | 1:4 (kon.) | | | Motor ČB – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 2:3 (po s.n.) |
Omsk – Jekatěrinburg | 3:0 (kon.) | | | Barys – Magnitogorsk | 3:5 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk | 2:1 (po pr.) |
N.Novgorod – HC Slovan | 3:2 (po s.n.) | | | Čerepovec – Petrohrad | 4:3 (po s.n.) | | | Jaroslavl – CSKA Moskva | 3:2 (kon.) |
Mytišči – Lev | 2:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Nižněkamsk | 2:1 (kon.) | | | Minsk – Dynamo Moskva | 2:3 (po pr.) |
Doněck – Kazaň | 3:2 (po pr.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 3:0 (kon.) |
Klášterec nO – Milevsko | 4:5 (po pr.) | | | Kolín – Jindř. Hradec | 4:0 (kon.) | | | Chotěboř – Pelhřimov | 3:4 (kon.) |
Nymburk – SHK Hodonín | 6:7 (po s.n.) | | | Žďár n/S – Technika Brno | 5:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Sparta | 2:1 (kon.) | | | Warriors Brno – Olomouc | 3:4 (po s.n.) | | | Kometa Brno – Motor ČB | 5:0 (kon.) |
Jihlava – Mladá Boleslav | 3:4 (po s.n.) |
Junosť Minsk – Patriot Budapešť | 3:4 (kon.) | | | Dinamo-Šinnik – K. Vary | 1:2 (kon.) |
Košice – Piešťany | 3:1 (kon.) | | | Nitra – Žilina | 4:3 (kon.) | | | Martin – Banská Bystrica | 7:1 (kon.) |
Skalica – Trenčín | 4:5 (po s.n.) | | | Zvolen – Poprad | 7:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Trnava | 2:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Topoľčany | 6:2 (kon.) | | | Prešov – Trebišov | 7:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Senica | 2:4 (kon.) | | | Detva – Michalovce | 3:5 (kon.) | | | Bardejov – Prievidza | 4:5 (kon.) |
Frýdek-M. – Karviná sledge | 3:2 (po s.n.) |
Šternberk – Brumov | 3:4 (kon.) | | | Chrudim – Hlinsko | 10:6 (kon.) |
SHK Mustangové – Č.Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Zlín sledge – Karlovy Vary | 3:9 (kon.) | | | Studénka Sledge – HC Sparta Praha Sledge | 1:5 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 0:5 (kon.) |
Miskolc – Nové Zámky | 7:3 (kon.) |
Litoměřice – Most | 5:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Hr. Králové | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 2:4 (kon.) |
SHK Hodonín – Opava | 7:8 (po s.n.) |
konec
HC TJ Šternberk
3:4
(2:0, 0:2, 1:2)
HC Brumov-Bylnice
Michal Motáň
Branky a nahrávky:
5. Drdla, 9. Vich (Trunda, Drdla), 41. Dobrý - 22. Němčický (Machala), 25. Záhorovský (Sýs), 44. Sýs (Bednařík), 53. Záhorovský
Rozhodčí:
Diváci: 120
Neproměněná penalta:
HC TJ Šternberk:
Binár, Molnár - Rybnikář, Fekiač, Drdla, Dobrý, Kuba, Vich, Trunda, Jurák, Šťastný, Musil, Vytásek, Zima, Poledna, Horák, Anděl, Volčko
Náhradníci:
Trenér:
HC Brumov-Bylnice: Stojar, Kučera, Bednačík, Peterka, Nesrsta, Němčický, Záhorovský, Sudoma, Vaněk Jakub, Bajtala, Plachtovič, Sýs, Machala, Vaněk Jaroslav, Vaněk Jan
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Brumov-Bylnice: Stojar, Kučera, Bednačík, Peterka, Nesrsta, Němčický, Záhorovský, Sudoma, Vaněk Jakub, Bajtala, Plachtovič, Sýs, Machala, Vaněk Jaroslav, Vaněk Jan
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 120
HC TJ Šternberk: Binár, Molnár - Rybnikář, Fekiač, Drdla, Dobrý, Kuba, Vich, Trunda, Jurák, Šťastný, Musil, Vytásek, Zima, Poledna, Horák, Anděl, Volčko
HC Brumov-Bylnice: Stojar, Kučera, Bednačík, Peterka, Nesrsta, Němčický, Záhorovský, Sudoma, Vaněk Jakub, Bajtala, Plachtovič, Sýs, Machala, Vaněk Jaroslav, Vaněk Jan
Rozhodčí: .
ADAM DRDLA po průniku dostává Šternberk do vedení 1:0. Bez asistence.
Po přihrávce Davida Trundy zavěšuje do odkryté brány LUBOMÍR VICH. Asistence: David Trunda a Adam Drdla.
TOMÁŠ NĚMČICKÝ hned na úvod druhé třetiny snižuje na 2:1. Asistence: Tomáš Machala.
MARTIN ZÁHOROVSKÝ vyrovnává na 2:2. Asistence: Marek Sýs.
LUKÁŠ DOBRÝ dostává Šternberk do vedení 3:2. Bez asistence.
MAREK SÝS vyrovnává na 3:3. Asistence: Ivo Bednařík.-