BATE – Lille 0:2 (kon.) | Spartak – Barcelona 0:3 (kon.) | Juventus – Chelsea 3:0 (kon.)
Nordsjaelland – Šachtar 2:5 (kon.) | Valencia – Bayern 1:1 (kon.) | Benfica – Celtic 2:1 (kon.)
Galatasaray – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Kluž – Braga 3:1 (kon.)
BATE Borisov
0:2 (0:2)
Lille OSC
Úterý 20.11.2012, 18:00 • Dynamo Stadion, Minsk (BLR) • Liga mistrů

Zápas mezi domácím BATE Borisov a Lille OSC je minulostí. Fotbalisté běloruského klubu nedokázali navázat na úspěchy z domácích utkání a dnes všechny tři body odevzdali soupeři. Ten rozhodl o své výhře již v prvním poločase po trefách Sidibého a Bruny. To je pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (19:55:31)

90+5
    Utkání se blíží do samotného konce. O majiteli třech bodů je dnes rozhodnuto. Francouzský celek si připíše premiérové body v Lize mistrů.

90+4
    Domácí se dobře ubránili a nebezpečí zažehnali dlouhým odkopem na polovinu soupeře. To Lille vyhovuje a nikam nespěchá.

90+4
    Payet vybojoval roh a tak se hra stěhuje před branku Borisova.

90+3
    Hosté si počínají dobře a tahají čas. Balon mají na svých kopačkách a pohybují se s ním hodně daleko od vlastní branky.

90+1
    Další žlutou kartu vyfasoval domácí kapitán Radko po ošklivém faulu na protihráče.

90
    Hlavní rozhodčí Strahonja z Chorvatska nastaví pět minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hráči v modrých dresech už vypadají hodně odevzdaně. Jejich kombinace je nepřesná a navíc pomalá.

88
    Hra se v posledních minutách odehrává převážně ve středu hřiště. Lille zřejmě míří za prvními body v Lize mistrů.

87
    Hostující kapitán Pedretti vidí žlutou kartu.

85
    Domácí mají posledních pět minut na to, aby se pokusili s utkáním něco udělat. Vypadá to však, že se ani nedočkají čestného úspěchu v podobně vstřelené branky.

84
    Borisov dnes střídá naposledy. Do hry se podívá Vasilyuk, který vystřídá Olekhnoviche.

83
    Hostující útočník už se však zvedá a odchází za postranní lajnu za dalším ošetřením. Lille to tak bude muset chvilku vydržet a hrát v devíti fotbalistech.

82
    Naloženo dostal hostující Rodelin a zatím zůstává ležet na trávníku. Hra je přerušena, což vyhovuje hlavně hráčům v bílých dresech.

81
    Držení míče 57% - 43% pro domácí Borisov.

80
    Máme před sebou posledních deset minut dnešního utkání. Zatím to vypadá, že si tři body připíše francouzské Lille, které vede o dvě branky.

79
    Hosté mohli přidat třetí, zřejmě rozhodující branku. Bonnart ale místo střeli volil ještě přihrávku na spoluhráče a tu už domácí beci na poslední chvíli zastavili.