Litvínov – Sparta 2:3 (po pr.) | Berani Zlín – Třinec 4:2 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:0 (po s.n.)
Vítkovice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (po s.n.)
Berani Zlín
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
HC Oceláři Třinec
Úterý 20.11.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

51:48
    Další vyloučení hostů, Vladimír Roth (TŘI) 2 minuty za vysokou hůl.

50:56
    A zlínští si vynutili přesilovku. Obránce Lukáš Zíb (TŘI) 2 minuty nedovolené bránění.

46:08
    Tomáš Klimenta (TŘI) nabízí domácím přesilovku. Třinecký útočník si odsedí dvouminutový trest za sekání.

43:20
    Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty nedovolené bránění. Šance pro Třinec navýšit vedení o dvě branky.

34:17
    Přísné vyloučení pro Marka Melenovského (ZLN). Zlínský útočník vyfasoval 2 minuty za podražení a osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

33:38
    Václav Varaďa (TŘI) 2 minuty za nedovolené bránění. Bude se hrát 4na4.

32:40
    Vyloučení na straně Zlína. Petr Šenkeřík (ZLN) 2 minuty za krosček.

25:43
    Sotva se domácí hokejisté ubránili budou hrát opět ve čtyřech. Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za sekání.

22:57
    Bedřich Köhler se provinil a odpyká si 2 min za nedovolené bránění.

19:31
    Ještě vyloučení na domácí straně. Oldřich Horák (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

14:26
    Jiří Polanský (TŘI) 2 minuty za hru vysokou holí.

9:10
    Hosté si svojí aktivitou v útočném pásmu vybojovali přesilovou hru. Petr Šenkeřík (ZLN) 2 min sekání.

3:55
    První vyloučení i na domácí straně. Bedřich Köhler (ZLN) dvě minuty za hákování. Bude se hrát ve čtyřech.

3:34
    Ctirad Ovčačík (TŘI) zahákoval unikajícího Ondráčka a odsedí si 2 min za hákování.

2:24
    Třinec se sotva ubránil a opět bude hrát v oslabení. Podruhé na trestnou míří Lukáš Galvas (TŘI). Tentokrát vyfasoval dvě minuty za zdržování hry.

0:16
    Lukáš Galvas (TŘI) nezažívá zrovna nejlepší návrat na zlínský led. Hned ze začátku třetiny si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 4. Čajánek (Veselý, Honejsek), 36. Matějíček (Holík), 52. Čajánek (Honejsek), 60. Čech (Veselý) - 11. Květoň (Růžička, Hrabal), 22. Zagrapan (Růžička, Galvas)

Berani Zlín: Sedláček (Horčička) - Hamrlík, Horák, Linhart, Matějíček, Řezníček, Šenkeřík, Tesařík, Urbanec - Balaštík, Čajánek, Čech, Holík, Honejsek, Köhler, Kubiš, Leška, Melenovský, Okál, Ondráček, Veselý
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) - Galvas, Hrabal, Klesla, Klouček, Lojek, Ovčačík, Roth, Zíb - Adamský, Hrňa, Klimenta, Květoň, Orsava, Peterek, Podešva, Polanský, Rákos, Růžička, Varaďa, Zagrapan

Rozhodčí: Homola - Lacina, Ondráček, Lhotský