Liberec – Olomouc 1:8 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 3:5 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 4:2 (kon.)
HC Litvínov – Motor ČB 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Třinec – Zlín 4:2 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!

Po pěkné kombinaci si branku připisuje PAVEL PÍSAŘÍK!
    Asistence: Daniel Hora, Marek Švarc

23:05

A již podruhé se za Bláhovo záda trefuje JAKUB ŠRÁMEK!
    Asistence: Ondřej Jurčík, Martin kokeš

20:49

Hned v úvodu druhé třetiny navyšují vedení na 3:0! Šrámkovu střelu tečoval do branky ONDŘEJ JURČÍK!
    Asistence: Jakub Šrámek, Pavel Písařík.

19:59

V poslední sekundě ještě domácí zvyšují svoje vedení na 2:0! Po skvělé kombinaci Litvínova vstřelil branku JAKUB ŠRÁMEK!
    Asistence: Jaroslav Průša, Pavel Písařík

19:03

V poslední minutě úvodní třetiny otevírají skóre domácí! Zdeněk projel celé hřiště a zpoza brány nahrál JANU TRÜBENEKROVI, který poslal puk do odkryté branky!
    Asistence: Jakub Zdeněk

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 20. Trübenekr (Zdeněk), 20. Šrámek (Průša, Písařík), 21. Jurčík (Šrámek, Písařík), 24. Šrámek (Jurčík, Kokeš), 50. Písařík (Hora, Švarc)

HC Litvínov: Horák - Kokeš, Cvrk, Jurčík, Fučík, Ernst, Hora, Kasal "A", Šrámek, Písařík "C", Průša, Kuchař, Válek, Trübenekr, Čeřovský, Zdeněk, Švarc.
    Banes Motor České Budějovice: Bláha - Kříž, Škopek, Janásek, Turek, Švec, Záhora, Ciboch, Brabec, Přibyl "C", Plášil, Piegl, Prokop, Rob, Březina, Reiniš, Bílek, Zvoník, Pícha, Rousek.

Rozhodčí: Florian - Rozlílek, Gerát