Saint-Étienne – Valenciennes 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (0:0)
Valenciennes FC
Pátek 23.11.2012, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard — Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Utkání tedy končí výsledkem 1:0. Nutno říci. Že vítězství to bylo zcela zasloužené. Domácí dnes byli jasně lepším celkem a kdyby nespalovali šance ve velkém, mohli vyhrát i větším rozdílem. Tato výhra je tedy možná do zítra, možná déle posunuje na první místo v tabulce! Což je pro tento klub hodně nečekané. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (22:43:53)

90+9
    No to je závěr! Mohlo být vyrovnáno! Hlavička hostí končí kousek nad!

90+9
    A brankář se dokonce dostal ke střele! Je to roh.

90+8
    Ještě asi poslední šance pro hosty. Nákop do vápna. Tam jde i jejich brankář.

90+8
    Už je odnášen na nosítkách. Tohle bohužel vypadalo na vážnější zranění. Opět se hraje. Uvidíme, kolik rozhodčí ještě nstaví. Už se hraje osmá minuta prodloužení, ale z toho se víc než polovinu ošetřovalo.

90+6
    Nevypadá to s ním ale vůbec dobře. Leží a nezvedá se. Vypadá to na problém s pravou nohou.

90+4
    A další hráč leží na trváníku. Je to jeden z hostí. Vypadá značně otřesen. Srazil se se svým golmanem, když hasil rychlý brejk.

90+4
    Opět se hraje. U míče jsou domácí.

90+3
    Tak to budou asi další minuty navíc. Byl to střelec branky Hamouma. Už je na nohou a odchází ze hřiště.

90+2
    Nehraje se. Jeden z domácích tam dostal tvrdý úder při hlavičkovém souboji a leží na trávníku.

90+1
    Hostům se povedlo vybojovat míč a následně se pokusili o akci po křídle. To si obrana pohlídala a je z toho odkop od branky.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby. U míče jsou domácí. Daleko od své branky.

89
    Navíc rohový kop rop pro domácí. Ti nikam s jeho rozehrávkou nespěchají.

88
    Hraje se na středu hřiště. Domácí napadají a ztěžují rozehrávku. Tohle si už asi dnes pohlídají.

87
    Domácí střídají. Ze hřiště odejde Brandao a nahradí ho Alejandro Alonso.

87
    No rozhodčí je dnes na straně domácích! Teď zahrál evidentně rukou ve vápně obránce domácích a měla se pískat penalta!