Saint-Étienne – Valenciennes 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (0:0)
Valenciennes FC
Pátek 23.11.2012, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard — Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

87
    Domácí střídají. Ze hřiště odejde Brandao a nahradí ho Alejandro Alonso.

82
    Rychlé střídání hostí. Pokus o posílení ofenzívy. Odchází Loris Nery a přichází Rudy Mater.

74
    Domácí střídají. Ze hřiště odejde Renaud Cohade a nahradí ho Josuha Guilavogui.

73
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!

Tak štěstí se nakonec od hostů odvrátilo. Nešťastný odraz míče zpátky k útočníkovi Saint - Etiennes, který posléze místo opakované střely volil přihrávku na volného ROMAINA HAMOUMA, jenž povedenou střelou posílá svůj tým do zaslouženého vedení!

69
    Střídání Valenciennes. Ze hřiště odchází Matthieu Dossevi, místo něj příjde Gregory Pujol.

64
    Obrvoská šance domácích! Střela z poza vápna a následná teč skončila jen kousek vedle tyčky!

63
    Střídání na straně domácích. Přichází Hamouma a odešel Max-Alain Gradel.

54
    Renaud Cohade (SET) sestřelil nekompromisně na středu hřiště protihráče a dostává žlutou kartu.

36
    No co taky nejde nedat, to předvedl Brandao (SET)! Dostal míč před zcela volnou brankou a netrefil jí ze dvou metrů! Neskutečné!

35
    Le Tallec (VLN) si překopl míč a když ho chtěl dohrát skluzem, zasáhl nohu protihráče. Dostává po zásluze žlutou kartu.

30
    No a když zrovna v protiútoku jsou, je to hodně nebezpečné. Přečíslení musel řešit Bayal (SET) za cenu faulu a dostává žlutou kartu.

26
    A málem platilo pořekadlo nedáš, dostaneš! Obrovský závar před brankou domácích, kdy už stačilo míč dorazit do prázdné branky, vyřešil jeden z obránců domácích, kdy míč dokázal srazit do náručí brankáře, který už tou dobou ležel na zemi. Nebyla to však malá domů. Míč se od něj odrážel.

24
    To se jim skoro teď povedlo! Nádherně si rozebrali obranu a stačilo už jen přesně přihrát a útočník by zakončoval do prázdné branky!