Pardubice – Chrudim 0:0 (20:00) | Balticflora Teplice – Interobal Plzeň 9:2 (kon.) | Zruč n/S – Bohemians Futsal 5:4 (kon.)
FC Balticflora Teplice
9:2 (5:0)
SK Interobal Plzeň
Pátek 23.11.2012, 20:00 • Sportovní hala Teplice • 1. Futsal liga

Jednoznačná záležitost v podání domácí Balticflory, která porazila Indoss 9:2. (21:36:20)

40
    Teplice právě vstřelily branku!
    A ještě jeden gól čtyři vteřiny před koncem, do prázdné branky Sokovninem.

40
    Při power play hostí se trefuje Ricardo a upravuje na 8:2.

40
    Míka teď zahodil stoprocentní šanci, před prázdnéu brankou překopl.

37
    Indoss Plzeň právě vstřelil branku!
    Štrajt snižuje na 7:2:

33
    Salák vymíchal brankáře na hranici vápna a pak z úhlu trefil odkrytou branku.

32
    Sokovnin trefuje po nahrávce Saláka břevno.

28
    Domácí trošku polevili v koncentraci a jsou z toho šance pro Plzeň.

25
    Čestný úspěch hostí, po nahrávce Koce se trefil Míka.

25
    Dohrál souboj a rozhodčí ho potrestal žlitou kartou.

24
    Kalina předvedl výtečný zákrok proti Štrajtovi!

21
    Po rohu domácí zvyšují, trefil se Pachomov.

21
    Druhý poločas začal šancemi na obou stranách, nejprve trefili hosté brankáře a z protiútoku vyrazil hostujíci gólman Salákovu střelu na roh.

21

Po prvním poločase je to na Stínadlech jasná záležitost, Plzeň na domácí Balticfloru zatím prostě nemá.

19
    Na Stínadlech se schyluje k debaklu, Kalina našel Sidneiho a ten dává na 5:0.

16
    K Salákovi se míč odrazil a on ho pohodlně uklidil do prázdné branky.

15
    Zbytečně překombinovaná akce domácích, Salák v šanci zbytečně nahrával.

14
    Sokovnin nahrával Pachomovovi, jehož střelu zblokovali obránci.

10
    Ricardo si pomohl rukama v souboji a uviděl žlutou kartu.

9
    Taverna se rozjel ke skvělému výkonu, tentokrát mu patičkou míč přistrčil Sidnei a domácí kouč pod gólmanem zvýšil.

9
    První větší šance Plzně, Koc to zkoušel do protipohybu brankáře a o půl metru minul.

7
    Z úhlu to zkoušel Salák, brankář vyrazil míč na roh.

4
    Tepličtí neustále přehrávají Plzeň. Ta se zatím na nic nezmohla.

2
    Oba hráči si nyní prohodili role, Tolstov tentokrát střílel a Taverna nahrával.

1
    Teplice rychle otevřely skóre, hrající trenér Taverna se opřel z dálky do míče a trefil přesně šibenici.

Zápas zahájili rozehrávkou domácí.

-5
    Týmy se v kabinách chystají na začátek dnešního utkání.

-30
    Domácí borci už jsou na hrací ploše a protahují se, hosté se teprve pomalu trousí z kabiny.

-35
    Dobrý večer vážení futsaloví příznivci,
    v teplické sportovní hale se již vše chystá na duel Teplic a Plzně. Dvou nesmiřitelných rivalů v jejichž zápasech často padají červené karty, utkání tak jistě bude stát za to.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Martin Kovařík

Branky: 1. Taverna (Tolstov), 2. Tolstov (Taverna), 9. Taverna (Sidnei), 16. Salák (Sokovnin), 19. Sidnei (Kalina), 21. Pachomov (Sokovnin), 33. Salák, 40. Ricardo, 40. Sokovnin (Ricardo) - 25. Míka (Koc), 37. Štrajt (Manowetz)

Karty:   10. Ricardo (TEP), 25. Mamiyev (TEP)

FC Balticflora Teplice: Kalina - Sidney, Walter, Tolstov, Doležálek, Tyl, Kiliján, Mamiyev, Taverna, Sokovnin, Pachomov, Ricardo, Salák
    SK Interobal Plzeň: Landrgott, Chrž - Míka, Koc, Manowetz, Bohm, Kasýk, Gratsch, Štochl, Štrajt

Rozhodčí: Lasch - Kresta