Real Zaragoza
0:1 (0:0)
Celta de Vigo
Pondělí 26.11.2012, 21:00Španělská LaLiga

Hosté mají díky dnešní výhře na kontě čtrnáct bodů a posouvají se na patnácté místo před Mallorcu. Domácí mohli v případě výhry poskočit o několik míst tabulky, nakonec ale zůstávají na třinácté příčce. (22:54:09)

Je tu konec utkání, které končí velkou radostí pro hostující tým. Ten se především ve druhém poločase prakticky neustále bránil, pak ale předvedl v 83. minutě jednu povedenou akci, kterou parádně zakončil kanonýr Iago Aspas.

90+2
    Hosté takticky střídají. Odešel Iago Aspas a nastupuje Cristian Bustos.

90+2
    Hosté všemožně odvracejí balony z hranice svého vápna. Teď to již zvládnou.

90+2
    Již se hraje poslední minuta, domácí mají šanci na poslední útok.

90+1
    Nastavovat se budou jen dvě minuty, a to je pro domácí hodně špatné.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Míč mají domácí, avšak daleko od brány soupeře.

89
    Domácí střídají. Odešel Paco Montañés a nastupuje Alamo.

88
    Po přímém kopu následoval také roh pro hosty. Ten ale k další změně skóre nevedl.

87
    Za následné nesportovní chování dostal žlutou kartu také Apoño.

87
    Za ostrý faul na vlastní polovině dostal žlutou kartu Álvaro González.

86
    S následným rohovým kopem si hostující obrana poradila.

85
    Domácí Carlos Aranda mohl nyní srovnat na 1:1, jeho parádní ránu ale skvěle vyrazil Varas.

84
    Hosté následně střídají. Odešel Alex López a nastupuje Chu Young Park.

83
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic je tu gól pro domácí tým. K přihrávce z levé strany se dostal IAGO ASPAS, který pohotovou střelou posílá hosty do vedení.

82
    I když se hosté dostanou s míčem na kopačkách až k bráně Zaragozy, je až příliš vidět, že jejich hlavním cílem je v závěru neinkasovat.

81
    Roh se ale domácímu celku vůbec nepovedl a vše končí odkopem od Varasovy brány.

80
    Zpoza vápna střílel Víctor Rodríguez, míč z jeho kopačky byl ale tečovaný a bude z toho rohový kop.