Pondělí 26.11.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

56:53
    Dalibor Řezníček (ZLN) 2 minuty za podražení.

55:02
    Hertl se šikovně propletl zlínskou obranou a za pomocí nedovoleného zákroku ho musel zastavit obránce Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

53:38
    David Skokan (SLA) 2 minuty za krosček.

53:38
    Bedřich Köhler (Zlín) 2 min za hrubost.

51:08
    Tomáš Hertl (SLA) 2 minuty za držení protihráče.

41:04
    14 vteřin budou hrát domácí pět na tři. Petr Kadlec (SLA) 2 minuty za hru vyskou holí.

39:17
    Berani si zahrají přesilovou hru, kterou pokud se gólově neprosadí budou dohrávat i z kraje poslední třetiny. Vladimír Růžička (SLA) 2 minuty za sekání.

35:41
    Tomáš Hertl (SLA) 2+2 minuty hrubost. Zlín tak bude mít výhodu přesilové hry pět na čtyři.

32:32
    Čajánek s Jelínkem se do sebe pustili u mantinelu a oba také putují na lavici hříšníků.

25:10
    Vyloučen je domácí Jaroslav Balaštík (ZLN) dvěma minutami za sekání.

23:07
    Na ledě se začíná ostřit Jiří Kučný (SLA) atakoval Balaštíka holí do obličeje a odsedí si dvě minuty.

22:22
    Tomáš Micka (SLA) 5 min + do konce utkání za hrubost.

22:22
    Tomáš Linhart (ZLN) 5 min + do konce utkání za hrubost. Ze zlínské strany je to dnes už druhý hráč, který míří předčasně pod sprchy.

14:52
    Tomáš Linhart (ZLN) 2 minuty za hrubost.

14:52
    Jakub Sklenář (SLA) 2 minuty sekání.

12:13
    První vyloučení i na straně hostů. Vladimír Sobotka (SLA) 2 minuty za hákování. Slavie hraje přesilovou hru 5na4.

11:11
    Hosté budou hrát 2:41 dlouhou přesilovou hru 5na3. Tomáš Linhart (ZLN) fauloval v zakončení Tomáše Hertla a odpyká si dvouminutový trest.

8:52
    Za Furchovou brankou zůstal v rohu kluziště ležet slávistický obránce Kučný. Rozhodčí se rozhodli, že zákrok Marka Melenovského (ZLN) potrestají trestem 5 min + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

4:36
    Máme tu první vyloučení. Odpykají si ho domácí hokejisté, konkrétně Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty držení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 31. Urbanec (Čajánek), 34. Balaštík, 44. Balaštík (Köhler, Leška), 44. Holík (Čech, Kubiš) - 25. Bednář (Sobotka.), 32. Kempný (Sobotka, Sklenář), 35. Kempný (Bednář)

Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Matějíček, Řezníček, Šenkeřík, Tesařík, Urbanec - Balaštík, Čajánek, Čech, Holík, Honejsek, Köhler, Kubiš, Leška, Melenovský, Okál, Šlahař, Veselý
    HC Slavia Praha: Furch - Beňovič, Dresler, Kadlec, Kempný, Kolařík, Kuboš, Kučný, Šulc - Alinč, Bednář, Hertl, Jelínek, Krenželok, Micka, Poletín, Růžička, Sklenář, Skokan, Sobotka, Stránský

Rozhodčí: Jeřábek, Šír - Gebauer, Lederer