Helas Brno – Balticflora Teplice 3:2 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 6:0 (kon.) | Bohemians Futsal – Česká Lípa 11:3 (kon.)
FK Chrudim
6:0 (4:0)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 30.11.2012, 20:001. Futsal liga

Konec zápasu. (21:34:07)

39:11
    Běží poslední minuta zápasu, fanoušci tleskají ve stoje!

38.16
    Hosté mají pět akumulovaných faulů. Že bysme ještě dneska viděli pokutový kop?

37:03
    Nic závažného nyní nesledujeme, uvidíme ještě tři minuty obléhání branky Mýta.

34:51
    Era-Pack si dnešní zápas užívá, stejně jako jeho fanoušci. Ti již oslavují vítězství.

33:40
    Nünsberger byl nejblíže první brance Vysokého Mýta, ale ztuhlý Meller dokázal míč vyrazit!

33:01
    Hosté se dopustili již čtvrtého akumulovaného faulu. Chrudim nemá žádný.

32:18
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Máme zde prvního dvougólového střelce! Ten po sáhodlouhé kombinaci svých spoluhráčů obdržel balón a do protipohybu Gerčáka zvyšuje již na rozdíl šesti branek - 6:0!

31:47
    Elegantně se nyní uvolnil Matěj Slováček, chtěl si narazit s Michalem Marešem, ale k balónu mu chyběl krok.

31:01
    Nyní není co příliš popisovat. Čtveřice hráčů Era-Packu nekonečně kombinuje a nechce se zbavit balónu.

30:13
    Hosté si vyžádali time-out.

28:24
    Semerád vystihl kličku Cacaa, ale míč si hodně předkopl. Meller si vyběhl a v klidu balón odpálil.

27:38
    Chrudimští kombinují, sledujeme stále stejný obraz hry.

24:38
    Máme tu "bůra"! Dlouhé obléhání branky Gerčáka skončilo tvrdou střelou DOUGLASE do horní poloviny branky - 5:0! Bez asistence.

24:15
    Chrudim nasadila do hry Koudelku s Olivou, opory již odpočívají.

23:14
    Era-Pack kombinuje a nepouští soupeře k balónu. Řekl bych, že o vítězi dnešního duelu nejsou pochyby.

22:38
    Chrudimští již převzali aktivitu a snaží se přidat další branky. Maxovu ránu zblokoval Jiráský.

20:56
    Hosté začali druhý poločas aktivněji, žádný střelecký pokus z toho však nebyl.

Petr Dejnožka

Branky: 1. Mareš M. (Max, Slováček), 6. Slováček (Max, Mareš M.), 14. Cacau, 18. Dentinho, 24. Douglas, 32. Douglas

Karty:   14. Cacau (CHR) - 4. Vágner (VMY), 19. Netolický (VMY)

FK Chrudim: Meller (Žďánský) - Popelka, Max, Dentinho, Vladyka, Oliva, Cacau, Douglas, Rešetár, Koudelka, Chmelík, Slováček, Mareš M.
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák L. - Formánek, Brychta, Michalec, Jiráský, Vágner, Gerčák J., Forgáč, Krátký, Semerád, Nünsberger, Netolický, Till

Rozhodčí: Venc - Pivoňka, Sebök