Havířov – Přerov 3:2 (kon.) | Prostějov – Opava 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 4:5 (po s.n.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Milevsko – Sokolov 4:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Klatovy – Bílina 3:2 (kon.)
Tábor – Kobra 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 3:5 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 01.12.2012, 17:00 • ZS TEZA • 2. liga skupina Střed (ČR)

36:50
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonínští si pár minut před ruhou sirénou berou zpět dvougólový náskok! Obránce Šťastný napálil kotouč na Opršala, před ním si sjel do předbrankového prostoru kanonýr ZDENĚK JURÁSEK a protečoval kotouč za jeho záda. Asistence: Šťastný.

31:26
    Žďár právě vstřelil branku!
    To hostům ale vůbec nemusí vadit, protože pár sekund poté snižují na rozdíl jediné branky! Okamžitě po vhazování se z přihrávky Kaňky prosazuje střelou příklepem kapitán JIŘÍ PLACHÝ! Asistence: Kaňka.

20:40
    Po čtyřiceti sekundách hry ve druhé třetině se Drtiči dostávají do dvougólového trháku! Kříž napálil kotouč na Opršala z prostoru mezi kruhy a ONDŘEJ FIEDLER jej šikovně tečoval do protipohybu brankáře nad lapačku hostujícího brankáře. Asistence: Kříž.

01:24
    Domácí se vzápětí ujímají vedení a to neskutečným způsobem. Štastný rozehrál za brankou na DAVIDA SKOČOVSKÉHO, který měl před sebou dálnici ve středu hřište a od červené čáry napálil kotouč příklepem. Jeho rána byla tečovaná od hráničů jednoho z obránců do protisměru hostujícího brankáře a zapadla do levé šibenice! Asistence: Šťastný.

Tomáš Chramosta

Branky a nahrávky: 2. Skočovský (Šťastný), 21. Fiedler (Kříž), 37. Jurásek (Šťastný) - 32. Plachý (Kaňka)

SHK Drtiči Hodonín: Barus (Zavadil) - Oško, Skočovský, Pokorný, Šťastný, Popela, Polesný, Miklík - Charvát, Smetana, Kříž, Fiedler, Stejskal, Vrba, Peš, Buřič, Sajdl, Jurásek, Kuba, Kučera
    SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal (Sláma) - Šír, Střecha, Smejkal, Kolda, Pleva, Staněk, Doležal, Kaňka, Plachý, Vítek, Dítě, Březina, Ježek, Man, Kotlík, Hron, Kunstmüller

Rozhodčí: Vaněk - Novotný, Šimčík