Jičín – Dukla 22:20 (kon.) | Plzeň – Karviná 31:21 (kon.)
Sobota 08.12.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

60
    Konec zápasu. (22:20) (22:20) (19:35:02)

59
    Tomáš Babák zvyšuje na 22:19 při signalizované pasivní hře. Dukla snižuje na 22:20 zásluhou Janise Aliapuliose. (21:19) (22:20)

59
    V čase 58:12 si TIME-OUT vybírá Aleš Babák. (21:19) (21:19)

58
    Kamil Piskač snižuje na 21:19 a navíc vybojoval vyloučení Michala Naimanna. (21:18) (21:19)

58
    Michal Naimann prostřelil Daniela Rangla - 21:18. (20:18) (21:18)

54
    Hosté snižují na 19:17, vzápětí se prosadil Michal Kvasnička po akci Tomáše Babáka - 20:17. O malou chvíli později je autorem další branky Radek Mráz - 20:18. (19:16) (20:18)

51
    Radek Král se prosadil střelou z levého křídla - 19:16. (18:16) (19:16)

50
    Vojtěch Šik vymetl šibenici ze střední spojky - 18:16. (18:15) (18:16)

49
    Martin Lehocký se prodral jičínskou obranou a snižuje na 18:15. Daniel Rangl vychytal na pravém křídla Michala Babáka. (18:14) (18:15)

48
    Tomáš Babák navyšuje na 18:14. (17:14) (18:14)

47
    Na dvě minuty je vyloučen Jakub Kastner a poté i Tomáš Petržala, zřejmě na protesty. (17:14) (17:14)

46
    Martin Lepieš se prodral obranou Dukly a svou šanci proměnil - 17:14. (16:14) (17:14)

46
    Hosté snižují zásluhou Radka Mráze - 16:14. (16:13) (16:14)

45
    Další vynikající zákrok si připsal Tomáš Petržala. (16:13) (16:13)

43
    Za bránění v brankovišti je nařízena sedmička pro Duklu Praha. Jan Petružela proměňuje a snižuje na 16:13. (16:12) (16:13)

43
    Tomáš Petržala předvedl vynikající zákrok proti střele Tomáše Babáka. (16:12) (16:12)

42
    Radek Mráz snižuje na 16:12 při signalizované pasivní hře. (16:11) (16:12)

41
    Po rychlé lajně se míč dostal k Michalu Krausovi a ten se nemýlil - 16:11. (15:11) (16:11)

39
    Vzápětí Lukáš Kurial vychytal z pravé spojky střílejícího Radka Mráze. 15. branku Jičína vsítil Tomáš Babák - 15:11. (14:11) (15:11)

38
    V končící 8. minutě druhé poločasu je nařízena sedmička pro Duklu. Lukáš Kurial vychytal Milana Kotrče. Dukla Praha zůstává v postupném útoku. (14:11) (14:11)

37
    Michal Naimann se prodral obranou Dukly a svou šanci proměnil - 14:11. (13:11) (14:11)

36
    Míč se dostal k Michalu Krausovi na pravé křídlo a ten prostřelil střelou o zem Tomáše Petržalu - 13:11. (12:11) (13:11)

35
    Jakub Sviták se proháčkoval jičínskou obranou a snižuje na 12:11. (12:10) (12:11)

33
    Michal Kraus šel sám na Tomáše Petržalu, ten jeho střelu zneškodnil. (12:10) (12:10)

33
    Martin Lepieš našel Martina Bareše a druhý jmenovaný zvyšuje na 12:10 pro Jičín. (11:10) (12:10)

32
    Se střelou Vojtěcha Šika si dokázal poradit Filip Veverka. (11:10) (11:10)

31
    Tomáš Babák sedmičku neproměnil, ale z následné dorážky se již nemýlil - 11:10. (10:10) (11:10)

31
    Za bránění v brankovišti nařízena sedmička pro Jičín. (10:10) (10:10)

31
    Začal druhý poločas. (10:10) (10:10)

(10:10)

30
    První poločas skončil. (10:10) (10:10)

29
    Lukáš Weintritt podstřelem z pravé spojky srovnává na 10:10. (9:10) (10:10)

27
    Nařízena sedmička pro Jičín. Tu proměnil Tomáš Babák - 9:10. (8:10) (9:10)

26
    Na 8:10 snižuje Martin Lepieš, na dvě minuty je naopak vyloučen hostující hráč David Šůstek. (7:10) (8:10)

25
    Vojtěch Šik vymetl šibenici Veverkovy branky - 7:10. (7:9) (7:10)

25
    Tomáš Petržala vychytal Michala Krause a o několik chvil později i Radka Krále. (7:9) (7:9)

24
    V čase 23:43 si oddechový čas vyžádal Aleš Babák, trenér Jičína. (7:9) (7:9)

24
    Jakub Sviták našel osamoceného Kamila Piskače a ten se trefuje i potřetí - 7:9. (7:8) (7:9)

22
    V čase 21:47 je na dvě minuty vyloučen domácí Lukáš Rychna. Kamil Piskač využívá přesilovku a svou druhou brankou v zápase vrací Dukle vedení - 7:8. (7:7) (7:8)

20
    Tomáš Babák vymetl šibenici branky Tomáše Petržaly - 7:7. (6:7) (7:7)

18
    Dukla se podruhé v zápase ujímá vedení, David Šůstek našel osamoceného Kamila Piskače a ten se již nemýlil - 6:7. (6:6) (6:7)

17
    V 17. minutě prostřelil Tomáše Petržalu z levého křídla Michal Kvasnička - 6:5. Ani tento stav již neplatí, protože se z levé spojky prosadil tvrdou ranou Vojtěch Šik - 6:6. (5:5) (6:6)

16
    David Šůstek se prodral obranou Jičína a zavěsil - 5:5. (5:4) (5:5)

15
    Na 4:4 srovnává Vojtěch Šik, rychle však strhává vedení na stranu Jičína z pravého křídla Michal Kraus - 5:4. (4:3) (5:4)

13
    Z pravé spojky vyrovnává Radek Mráz - 3:3. O několik vteřin později se trefuje Jiří Drbohlav a Jičín tak opět vede - 4:3. (3:2) (4:3)

10
    Opět se předvedli oba brankáři, Tomáš Petržala na jedné straně a na druhé Filip Veverka. Vzápětí Michal Kraus vrací Jičínu vedení - 3:2. (2:2) (3:2)

9
    Sám před Filipem Veverkou se ocitl Jakub Kastner, brankář domácích byl připraven. (2:2) (2:2)

7
    David Šůstek v 8. minutě srovnává na 2:2. V předešlé minutě si připsali oba brankáři výborné zákroky, Filip Veverka vychytal Milana Kotrče, Tomáš Petržala pak Michala Krause. (2:1) (2:2)

6
    Tomáš Babák našel na pivotu zaběhlého Michala Krause a ten prostřelil Tomáše Petržalu - 2:1. (1:1) (2:1)

5
    Ve prospěch Jičína byla odpískána sedmička, kterou proměnil Tomáš Babák - 1:1. (0:1) (1:1)

4
    Tomáš Petržala si poradil i s další střelou, kterou vyslal při signalizované pasivní hře Tomáš Babák. Na druhé straně se střelecky prosadil David Šůstek - 0:1. (0:0) (0:1)

3
    Ve 3. minutě je prvním napomínaným hráčem žlutou kartou David Šůstek. (0:0) (0:0)

3
    I ve druhém útoku se hosté z Dukly provinili prorážením. (0:0) (0:0)

2
    Tomáš Petržala si poradil se střelou Martina Bareše z prostoru levého křídla. (0:0) (0:0)

1
    David Šůstek se provinil proti pravidlům, rozhodčí odpískali prorážení. (0:0) (0:0)

1
    Úvodní rozehrávku obstarali hráči Dukly Praha. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

HBC Ronal Jičín: Veverka, Kurial - Rychna, Král, Bareš, Naimann, Babák T., Lepieš, Kvasnička, Drbohlav, Kraus, Weintritt, Brchaň, Babák M. Trenér: Aleš Babák

HC Dukla Praha: Petržala, Rangl - Petružela, Kern, Kastner, Aliapulios, Sviták, Šik, Mráz, Piskač, Konšel, Kotrč, Lehocký, Šůstek. Trenér: Pavel Pauza

Rozhodčí: Kavulič, Skružný. (0:0)

V minulém kole Jičínští remizovali na půdě Brna 26:26, Dukla Praha zvítězila doma nad Hranicemi 19:15. (0:0)

Příjemný sobotní podvečer, vítám vás u dalšího pokračování házenkářské Tipgames extraligy. V dnešním souboji se proti sobě postaví celky Jičína a Dukly Praha. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.