Vsetín – Karviná (Baník) 5:2 (kon.) | Děčín – Milevsko 7:4 (kon.) | Tábor – Řisuty 3:0 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 4:8 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Bílina – Kobra 2:4 (kon.)
Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 2:5 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:5 (po pr.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 5:3 (kon.)
Chotěboř – Kolín 2:5 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 7:3 (kon.)
HC Tábor
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Řisuty
Středa 12.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

57:06
    Kraus vyloučen na 2 minuty za držení protihráče. Domácí golman Klestil se tak může těšit na chvíle klidu a odmazávat další sekundy ke své vychytané nule..

51:43
    Za podražení jde na 2 minuty na trestnou lavici domácí kapitán Matušík. Diváci urputně nesouhlasí s verdiktem a pískají.

48:00
    Další faul už ale domácím neprošel, Filip Kolomý jde na 2 minuty za nedovolené bránění.

42:59
    Posunutá brána hostů, táborský útočník skončil v bráně po faulu Jakuba Sedláčka. 2 minuty výhody pro kohouty.

37:48
    Havran jde na 2 minuty za zdržování hry. Přesilovka pro buldoky.

32:29
    Navíc další přesilovka pro hosty, za vysokou hůl jde na 2 minuty ven kapitán Matušík.

30:16
    Tlak buldoků je znát, nedovoleně si počínal Tomáš Hájek a oslabí kohouty na 2 minuty.

25:39
    Přesilovka pro Tábor, na 2 minuty si jde odpočinout Martin Kašák za podražení.

16:22
    Tomáš Černý na 2 minuty za podražení. Přesilovka pro Řisuty.

11:21
    V pásmu se usadily Řisuty, drobnou převahu ale ve střelu stále neproměnily. Alespoň dosáhly faulu, za podražení jde na 2 minuty Tomáš Hájek.

03:59
    Bílek jde na 2 minuty za držení protihráče, přesilovka pro Tábor.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 6. Trieb (Matušík), 27. Matušík (Zayml), 45. Havran (Nedorost)

HC Tábor: Klestil – Havran, Heršálek, Adamec, Kolomý, Trieb, Drda, Smolánek – Heřmánek, R. Pechánek, Nedorost, T. Pechánek, Kellner, Hájek, Kratochvíl, Matušík, Mrkvička, Perník, Šulčík, Zayml. Trenér: T. Matušík
    HC Řisuty: Schwamberger - Kašák, Slánský, Sedláček, Čermák, Babický, Fiala, Bílek, Čížek – Kos, Vlček, Scherzl, Kraus, Hudíček, Veselý, Záleský, Krpata, Křepelka, Hlusička M., Doskočil, Hlusička J., Landa. Trenér: J. Novotný