Dukla – Frýdek-M. 28:22 (kon.) | Lovosice – Zubří 32:32 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 29:21 (kon.)
Karviná – Přerov 30:24 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
32:32 (15:15)
HC ROBE Zubří
Sobota 15.12.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

Zubří sahalo po cenné výhře z palubovky Lovosic, nakonec ale o výhru přišlo gólem domácího Škvařila dvě sekundy před koncem! Viděli jsme skvělý a dramatický zápas, který byl vyrovnaný až do samého konce. (32:32) (19:30:55)

60
    Konec utkání. (32:32) (32:32)

60
    V závěru vsadily Lovosice na totální riziko, dotáhly se a dvě sekundy před koncem poslední střelou zápasu z úhlu vyrovnal domácí Škvařil! (32:32) (32:32)

59
    Domácím už nezbývá mnoho času. Nyní během tří minut jsme viděli tři góly, nicméně podstatně blíže má k výhře Zubří. (29:32) (29:32)

58
    Nejprve snížil domácí Landa, pak znovu začal řádit hostující Šlachta, který ve druhé půli hraje perfektně. (27:31) (27:31)

56
    Zuberský Horut trochu štastně překonal brankáře. (26:30) (26:30)

55
    Utkání graduje, stále navrch mají ale překvapivě hřáč Zubří. Šlachta zaznamenal další svůj gól, hosté tak vedou o tři branky. (26:29) (26:29)