Kolín – Břeclav 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 2:1 (po s.n.) | Klášterec nO – Bílina 9:4 (kon.)

57:21
    Pukem do obličeje teď nešťastně dostal Petr Freiberg ale je v pořádku a hra může pokračovat.

57:05
    Vyloučen hráč domácích Hofmeister na 2.minuty za napadení

56:00
    Vyloučen hráč domácích Hartman na 2.minuty za hákování, ve stejném čase vyloučen hráč domácích Revay na 2.minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen hráč hostí Přeučil na 2.minuty za hrubost

55:19
    Draci právě vstřelili branku!
    S góly se nám roztrhl pytel. Branku hostů nyní vstřelil HRUBANT TOMÁŠ. Asistence POLÁK MIROSLAV

53:48
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Totální zkázu hostujícího celku teď podtrhl TOMÁŠ HEINDL který využil krásnou nahrávku a skóroval do prázdné klece. Asistence VLASTIMIL SALAČ

53:05
    Druhou branku v utkání střílí DANKO DEVERI když se dostal k odraženému puku který následně poslal nad rameno Brzobohatého. Asistence DANIEL LEHNERT

52:50
    Zakázané uvolnění hostů

51:45
    Bílina se teď z ničeho nic dostala do šance a tu proměnila. Branku vstřelil PETR PŘEUČIL. Asistence TOMÁŠ PŘEUČIL, PETR ŠTRACH

51:11
    Klášterci se nezamlouvá asi výsledek 7:2 a pouští se do jedné akce za druhou

50:21
    Sedmou branku Klášterce dnes vstřelil DANIEL SVOBODA. Asistence DANIEL LEHNERT, DANKO DEVERI

44:45
    Bílina je velmi aktivní v poslední třetině a má více šancí než za uplynulé dvě třetiny

43:39
    Domácí jsou v plném počtu ale stále se musí bránit tlaku Bíliny

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 6. Freiberg, 8. Kalinovič (Hartman, Revay), 9. Mašek (Řepík), 21. Hofmeister (Kalinovič), 32. Revay, 38. Deveri (Revay, Lenhert), 51. Svoboda (Lehnert, Deveri), 54. Deveri (Lehnert), 54. Heindl (Salač) - 39. Pelc (P., T.), 52. Přeučil (Štrach), 56. Hrubant (Polák)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý); Mašek, Dostál, Hartman, Revay, Horváth, Kolář, Zicho, Žižka, Řepík, Jáchym, Freiberg, Mála, Kalinovič, Hofmeister, Svoboda, Lehnert, Deveri, Diviš, Salač, Heindl

HC Draci Bílina: Kaššák (Brzobohatý); Pelc, Chotáš, Kolčava, Štrach, Kabeláč, Brožovský, Polák, Hrdlička, Hrubant, Urban, Novák, Mackal, Nehádal, Přeučil P. , Myšík, Přeučil T. , Jirkovský, Švácha, Šrámek

Rozhodčí: J.Krejcar; K.Andrejsek, P.Marek