Kolín – Břeclav 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 2:1 (po s.n.) | Klášterec nO – Bílina 9:4 (kon.)

57:21
    Pukem do obličeje teď nešťastně dostal Petr Freiberg ale je v pořádku a hra může pokračovat.

57:05
    Vyloučen hráč domácích Hofmeister na 2.minuty za napadení

56:00
    Vyloučen hráč domácích Hartman na 2.minuty za hákování, ve stejném čase vyloučen hráč domácích Revay na 2.minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen hráč hostí Přeučil na 2.minuty za hrubost

55:19
    Draci právě vstřelili branku!
    S góly se nám roztrhl pytel. Branku hostů nyní vstřelil HRUBANT TOMÁŠ. Asistence POLÁK MIROSLAV

53:48
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Totální zkázu hostujícího celku teď podtrhl TOMÁŠ HEINDL který využil krásnou nahrávku a skóroval do prázdné klece. Asistence VLASTIMIL SALAČ

53:05
    Druhou branku v utkání střílí DANKO DEVERI když se dostal k odraženému puku který následně poslal nad rameno Brzobohatého. Asistence DANIEL LEHNERT

52:50
    Zakázané uvolnění hostů

51:45
    Bílina se teď z ničeho nic dostala do šance a tu proměnila. Branku vstřelil PETR PŘEUČIL. Asistence TOMÁŠ PŘEUČIL, PETR ŠTRACH

51:11
    Klášterci se nezamlouvá asi výsledek 7:2 a pouští se do jedné akce za druhou

50:21
    Sedmou branku Klášterce dnes vstřelil DANIEL SVOBODA. Asistence DANIEL LEHNERT, DANKO DEVERI

44:45
    Bílina je velmi aktivní v poslední třetině a má více šancí než za uplynulé dvě třetiny

40:01

Kvůli technickým problémům máme potíže se jmény hráčů Bíliny. První branku tedy vstřelil PETR PŘEUČIL a u druhé asistoval TOMÁŠ PŘEUČIL A PETR PŘEUČIL

40:00

38:20
    VÍTĚZSLAV PELC nyní napřáhl od modré čáry a puk skončil až za Damaškem. Asistence PŘEUČIL P. a PŘEUČIL T.

38:06
    Vyloučen hráč domácích Žižka za sekání

37:02
    Další branka pro domácí. Klášterec se prosazuje v přesilové hře a DANKO DEVERI střílí už šestou branku domácích. Asistence JOSEF REVAY, DANIEL LEHNERT

31:28
    Navrátilec v kláštereckém JOSEF REVAY teď napřáhl od modré čáry a jeho prudká střela skončila v síťi.

20:54
    Změna brankářů hostujícího celku. Branku opustil Jan Kaššák kterého nahradil Brzobohatý Miroslav

20:54
    Klášterec si dnes zřejmě otevřel střelnici. Další branku vstřelil JAKUB HOFMEISTER který objel branku a bekendem zakončil celou akci. Asistence MARTIN KALINOVIČ

20:23
    Jeden z domích dostal teď hokejkou do obličeje. Rozhodčí však tento zákrok neviděl a hraje se bez vyloučení

20:01

Klášterečtí hráči po velmi dobrém výkonu v první třetině vedou po 20.minutách 3:1 a další minuty zápasu určitě nabídnou skvělou podívanou.

15:58
    Bílina využila přesilovou hru a snižuje náskok domácích. Hostující hráči teď doslova rozebrali domácí obranu a PETR PŘEUČIL zakončoval do prázdné branky. Asistence: PETR CHOTÁŠ, MARTIN HRUBANT

15:25
    Vyloučen hráč domácích Kolář na 2.minuty za hákování

13:38
    Bílina se teď v oslabení vydala na útočný výlet ale Damašek dnes zatím bezchybný

12:25
    Hostující celek neví kam první skočit. Klášterec se dnes prezentuje velmi dobrým pohybem s pukem i bez něj a na ledě kraluje

11:56
    Vyloučen hráč hostí Myšík na 2.minuty za nedovolené bránění

10:51
    Bílina se dostala po velké době do šance ale bez zakončení a tak se Klášterec opět vydává na cestu směrem k hostující brance

09:30
    Klášterec je při chuti a posílá jednu střelu za druhou na Kaššáka. Bílina se trápí a nemůže se dostat do nějaké šance

08:33
    Další branka domácích. ONDŘEJ MAŠEK propálil vše co stálo v cestě a puk skončil až v síťi hostů. Asistence LIBOR ŘEPÍK

08:25
    Vyloučen hráč hostí Kabeláč na 2.minuty za hákování

07:54
    Krásná akce od domácích hráčů teď přinesla své ovoce. Martin Hartman našel krásnou křižnou přihrávkou MARTINA KALINOVIČE, který se zbavi u mantinelu obránce a bekendovou kličkou překonal bezmocného Kaššáka v brance hostí. Asistence MARTIN HARTMAN, JOSEF REVAY

06:47
    Jeden z hostujících hráčů teď ujížděl sám na Damaška který však šanci zneškodnil

06:11
    Oba celky jsou kompletní ale klášterečtí hráči stále drží puk na svých hokejkách

05:13
    Klášterec se ujímá vedení. Krásnou střelou pod víko se prezentoval PETR FREIBERG a posílá domácí do vedení.