Havlíčkův Brod – Pardubice 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 5:2 (kon.)
Třinec – Zlín 1:2 (po s.n.) | Hvězda Praha – HC Plzeň 1:9 (kon.)
po s.n.
HC Oceláři Třinec
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Berani Zlín
Neděle 16.12.2012, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Ode mne je to z dnešního utkání vše. Loučím se s vámi a přeji příjemné prožití vánočních svátků. (14:15:35)

Po nesmírně vyrovnaném duelu se z dvoubodového vítězství radují hráči Zlína, kteří si dle mého názoru výhru zasloužili už jen především kvůli skvěle odehranému prodloužení.

65:00
    Zlín právě vstřelil branku!
    Vítězný gól si připisuje MICHAL GAGO, který proměnil druhý nájezd svého týmu.

Kofroň neproměnil. O vítězi je rozhodnuto.

Gago zvyšuje na 1:2 střelou mezi betony Ovčařiho.

Adámek vyrovnává na 1:1 střelou do levého růžku brány.

Werbik stejnou kulišárnou jako před chvílí Jašek překonal Ovčařiho! 0:1.

Lukáš Jašek nevyzrál proti Lingovi svou kličkou do bekhendu.

Jako první nájezd pojede za domácí Jašek.

Samostatné nájezdy začínají.

Jelikož se o vítězi nerozhodlo ani po pětašedesáti minutách hry, budou následovat samostatné nájezdy, které rozhodnou o tom, který tým si dnes odnese o jeden bod navíc.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:25
    Pásmo Ocelářů je bezesporu nejhranějším územím tohoto prodloužení.

63:27
    Ihned poté, co domácí získali puk Jašek beze smyslu vyhodil kotouč dopředu. Třinečtí nehraji vůbec dobře.

62:57
    Je to až neskutečné, jak třinečtí propadávají a před Hlaváčem se bude odehrávat již šesté vhazování!

62:30
    Další zákrok Hlaváče! Musím vyzdvihnout výborně chytajícího třineckého brankáře.