Trnava – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Michalovce – Detva 8:2 (kon.) | Trebišov – Prešov 0:7 (kon.)
Prievidza – Bardejov 2:5 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:3 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 8:5 (kon.)
MšHK Prievidza
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
HK Bardejov
sk Úterý 18.12.2012, 17:00 • Zimný štadión Prievidza • 1. liga (SR)

Bardejov zvíťazil na ľade Prievidze presvedčivo 5:2, domáci tak nezískali ani bod, hostia si domov odvážajú všetky tri body. Ďakujeme za sledovanosť. (18:57:34)

60:00

59:10
    Bardejov dal gól!
    RADIM VALCHAŘ zvyšuje na 5:2 pre hostí, je rozhodnuté. Asistencie: Marek Nagy, Martin Hajnik.

Dnešné stretnutie sleduje 402 divákov.

47:49
    Hostia opäť vedú dvojgólovým rozdielom. LADISLAV ŠČURKO je autorom gólu. Asistencie: Tomáš Hričina, Igor Halás.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

33:04
    Presilová hra hostí, Matúš Herda vyfasoval dve minúty za napadnutie.

29:23
    Hráč hostí, Martin Gajdoš, dostáva dvojminútový trest za držanie.

28:33
    Prievidza dala gól!
    Domácich vracia do hry MAREK MENDEL, ktorý znižuje na 2:3! Asistencia: Marek Tonhauser.

24:13
    Hostia idú do vedenia o dva góly! O tretí presný zásah v sieti Prievidze sa postaral Tomáš Hričina. Asistencia: Igor Halás.

20:01
    Začala druhá tretina.

Ospravedlňujeme sa čitateľom, oneskorenie spôsobili technické problémy.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:18
    Domáci znižujú! MATÚŠ VIEDENSKÝ strieľa prvý gól Prievidze. Asistencie: Marek Mendel, Kristián Šimo

17:17
    Hostia vedú už 2:0! Gólom sa presadil RADIM VALCHAŘ. Asistencie: Martin Krčula, Martin Hajnik.

14:48
    Bardejov otvára skóre stretnutia v Prievidzi! Úvodný gól strieľa IGOR HALÁS. Asistencie: Tomáš Hričina, Alexander Valentín

14:34
    Štefan Švec dostáva dvojminútový trest za držanie.

11:21
    Aj domáci si zahrajú presilovku. Vylúčený Tomáš Stríž dostáva dve minúty za hákovanie.

08:38
    Prvé vylúčenie v zápase. Na trestnú lavicu odišiel Štefan Švec - dve minúty za napadnutie.

Peter Marienka

Branky a nahrávky: 19. Viedenský (Mendel, Šimo), 29. Mendel (Tonhauser) - 15. Halás (Hričina, Valentín), 18. Valchař (Krčula, Hajnik), 25. Hričina (Halás), 48. Ščurko (Hričina, Halás), 60. Valchař (Nagy, Hajnik)

MšHK Prievidza: V. Volentier - Chromý, Bátora, Majer, Adamec, Šimo, Kerata, Jasinský, M. Viedenský, Holúbek, Hús, Švec, Herda, Líška, Tonhauser, Beláň, Kováč, Mach, Mendel.
    HK Bardejov: Andreanin - Valentín, Polaček, Hričina, Ščurko, Halás - Tkáč, Krčula, Valchař, Sabol, Hajnik - Gajdoš, Mojdis, Dancsák, Belušár, Stríž - Hoďa, Šimo,Mihalič, Nagy, Bochňa.

Rozhodčí: Vojtek, Farkaš, Vyoral