ZVVZ USK Praha – Galatasaray 52:66 (kon.)
ZVVZ USK Praha
52:66 (11:12, 26:33, 38:51)
Galatasaray Nef
Středa 19.12.2012, 18:00Euroliga - ženy

Zápas nám dospěl ke konci, USK Praha se poměrně dlouho s favoritem drželo a nemá se tedy za co stydět. Rozhodlo se chvíli po přestávce, kdy Galatasaray navýšil své vedení nad deset bodů. Loučí se s vámi Jakub Kopřiva a Petr Dejnožka. (19:35:22)

40:00
    Konec zápasu. (52:66)

39:23
    Elhotová proměnila jeden ze dvou trestných hodů. (52:66) (52:66)

39:00
    Při vstupu do poslední minuty hosté opět navyšují svůj náskok. (51:66) (51:66)

38:36
    Na to ale nedbá Lyttleová a nekompromisním košem navyšuje náskok na třináct bodů. (51:64) (51:62)

38:26
    Dvě rychlé dvojky za sebou ještě upravují trochu příznivěji skóre pro tým z našeho hlavního města. (51:62) (51:62)

38:03
    Hostující hráčky jsou ale na tolik zkušené, že si vedení vzít již nenechají. (47:62) (47:62)

37:36
    Kateřina Elhotová zaznamenala dvoubodový koš. (49:60) (47:60)

37:00
    Do konce jsou tři minuty, USK Praha zakončuje snad z každé pozice, ale střelecky se mu příliš nedaří. Dnes už to na nějaké drama nevidím. (47:60) (47:60)

36:11
    Jenže čas se domácím hodně rychle krátí, Lardyová snižuje na rozdíl třinácti bodů. (47:60) (47:60)

35:02
    Fanoušci Istanbulu ale ženou svůj tým dopředu a ten se jim odměňuje přesnou střelbou. (45:60) (45:60)

34:19
    Lardyová také neomylná, šance ještě je. (45:58) (45:58)

33:56
    Turecký klub si již připsal maximální počet faulů, každý další bude znamenat dva trestné hody. Nyní ale Burgrová proměnila pouze jeden z nich. (43:58) (43:58)

33:23
    Rychlá akce zakončená neomylnou trojkou Wautersové. (42:58) (42:58)

33:00
    Galatasaray opět proměňuje jen jeden trestný hod. (42:55) (42:55)

32:11
    Po delší době bod ze hry v podání Vítečkové. (42:54) (42:54)

31:55
    Burgrová také házela dva trestné hody, na rozdíl od hráčky Istanbulu byla stoprocentní. (40:54) (40:55)

31:24
    Whalenová dostala k dispozici dva trestné hody, podařilo se jí proměnit jen jeden. (38:54) (38:55)

31:03
    Domácí se zatím nedaří cokoliv vymyslet. Pokud ještě chtějí stáhnout ztrátu, měli by rozhodně něco změnit. (38:53) (38:53)

Jakub Kopřiva

ZVVZ USK Praha: M. Zrůstová, Skeričová, R. Zrůstová, Dubljevičová, Burgrová, Vaughnová, Elhotová, De Forgeová, Lardyová, Vítečková, Brunsonová
    Galatasaray Nef: Yavasová, Saylarová, Coraová, Albenová, Wautersová, Whalenová, Iveginová, Lyttleová, Gumusayová, Kimyaciogluová, Fowlesová, Caglarová