Everton – Wigan 2:1 (kon.) | Fulham – Southampton 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 4:3 (kon.)
Norwich – Chelsea 0:1 (kon.) | Reading – Swansea 0:0 (kon.) | Sunderland – Manchester City 1:0 (kon.)
Queens Park – West Brom 1:2 (kon.) | Aston Villa – Tottenham 0:4 (kon.) | Stoke – Liverpool 3:1 (kon.)
Stoke City
3:1 (2:1)
Liverpool FC
Středa 26.12.2012, 20:45 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Dnešní utkání sledovalo 27 490 diváků. (22:43:29)

Sudí Webb dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém domácí Stoke City porazilo Liverpool FC v poměru 3:1. Skóre otevřel již ve druhé minutě Gerrard, který se z penalty nemýlil. O tři minuty později vyrovnal na 1:1 Walters a ve dvanácté minutě poslal Stoke do vedení Jones. Ve druhém poločase se trefil znovu Walters, a pojistil tak Stoke City výhru a tříbodový zisk. Hra byla celkem vyrovnaná, ale domácí fotbalisté měli více štěstí, vícekrát mířili na soupeřovu branku a díky této aktivitě zvítězili. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.

90+4
    S míčem na kopačkách kombinují domácí fotbalisté.

90+3
    Nepřesnou střelou se prezentoval Suárez.

90+2
    Jonathan Walters dnes zaznamenal dvě branky a stal se hráčem utkání.

90
    Sudí Webb nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    V obrovské šanci se ocitl Gerrard, ale skvělý Begovič balon vyboxoval do bezpečí.

87
    Suárez vystřelil, ale trefil pouze bránící zeď.

86
    Žlutou kartu za faul vyfasoval Glenn Whelan.

86
    Faulovaný byl Suárez, a tak hosté budou zahrávat volný přímý kop, a to ze zajímavé pozice.

86
    Hráči Liverpoolu vybojovali autové vhazování.

85
    Po pravé straně utekl Cameron, ale na poslední chvíli ho jeden z hostujících protihráčů o balon připravil.

83
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Matthew Etherington, přichází Ryan Shotton.

82
    Gerrard vystřelil, ale míč branku neohrozil.

82
    Suárez zahrával rohový kop, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

80
    Ke střele se probojoval asi z osmnácti metrů Suárez, ale pozorný Begovič uklidil balon do svých rukavic.