Čerepovec – Riga 2:4 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 2:3 (po pr.) | Viťaz – Spartak Moskva 3:4 (po s.n.)

Spartak právě vstřelil branku!
    Jediným úspěšným střelcem nájezdů byl MICHAIL ŽUKOV, který tak vystřelil svému týmu druhý bod.

Do brány Spartaku se na nájezdy postaví Alexej Jachin.

Dnešní utkání sleduje 2700 diváků.

59:20
    Oddechový čas pro domácí.

55:31
    Na druhé straně byl blízko vstřelení branky Nikoncev, jeho střelu vyrazil Lisutin koncem lapačky.

55:09
    Koroljuk za bránou překvapil Obšuta a snažil se ještě zasunout puk k levé tyči. Borisov byl ovšem pozorný.

49:42
    Za sekání vyloučen Georgij Bělousov (CEC).

46:00
    Moskva však vyrovnává pár sekund po návratu Černova na led. DENIS BODROV dva metry za modrou čárou napřáhl a přesnou trefou nad levý beton Lisutina srovnává stav utkání. Asistence: Oleg Petrov.

43:47
    Za hákování je vyloučen Pavel Černov (CEC).

40:42
    Čechov právě vstřelil branku!
    Domácí jdou v úvodu třetí třetiny opět do vedení. Přihrávku ALEXANDRA KOROLJUKA si do branky srazili sami obránci Spartaku. Asistence: Josh Hennessy.

40:19
    Na dvě minuty za držení vyloučen Alexandr Suglobov (SPM).

33:31
    Moskva znovu vyrovnává. Petrov dobře našel ŠTEFANA RŮŽIČKU, jenž si najel mezi kruhy a střelou pod břevno dává druhý gól Spartaku v dnešním utkání. Asistence: Oleg Petrov.

31:43
    Střelu Daniila Markova od modré čáry skvěle chytá Borisov.

30:12
    Denis Bodrov (SPM) vyloučen na dvě minuty za hákování.

28:00
    Ačkoliv byl Spartak teď lepším týmem, z branky se radují hráči Čechova. Timkin se dobře natlačil před bránu, kde jeho akci dorážkou dokončil ALEXEJ BAĎJUKOV. Asistence: Jevgenij Timkin.

22:34
    Za napadení je vyloučen Denis Sergejev (CEC).

20:19
    Koroljuk hledal u levé tyče Koroljova, kterého však Borisov vychytal.

17:52
    Počet hráčů na ledě se opět srovná. Za držení je vyloučen Nikita Ščitov (SPM).

17:15
    Alexandr Koroljuk (CEC) vyloučen na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

15:44
    Za podražení je vyloučen Štefan Růžička (SPM).

04:38
    Za hákování je vyloučen Alexej Troščinskij (CEC).

03:34
    Hosté využívají první přesilovou hru. Střelu Obšuta od modré čáry dorazil do brány MICHAIL JUŇKOV. Asistence: Jaroslav Obšut.

02:23
    Na dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku je vyloučen Jakov Sjelezňov (CEC). Dostává navíc desetiminutový osobní trest.

01:41
    Domácí hokejisté rychle otevírají skóre utkání. GEORGIJ BĚLOUSOV si našel puk mezi bruslemi hráčů a přesnou střelou překonává Borisova. Asistence: Dinar Chafizullin.

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 2. Bělousov (Chafizullin), 28. Baďjukov (Timkin), 41. Koroljuk (Hennessy) - 4. Juňkov (Obšut), 34. Růžička (Petrov), 46. Bodrov (Petrov), 65. Žukov

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Saprykin) - Fahey, Chafizullin, A. Markov, Sjelezňov, Kudinov, Golovkov, D. Markov, Troščinskij - Hennessy, Koroljov, Koroljuk - Černov, Dvurečenskij, Panarin - Timkin, Bělousov, Baďjukov - Sergejev, Lesnuchin, Tichomirov. Trenér: Yury Leonov.
    Spartak Moskva: Borisov (Jachin) - Šefer, Mamkin, Morrison, Bodrov, Ščitov, Želdakov, Nakládal, Obšut - Juňkov, Suglobov, Radivojevič - Růžička, Bušujev, Petrov - Nikoncev, Gubin, Ankudinov - Michajlov, Žukov, Medvěděv. Trenér: Fyodor Kanareikin.

Rozhodčí: Rogachyov, Sergeyev - Pronskikh, Maitak