29:24 (11:15)
DHC Sokol Poruba
Sobota 29.12.2012, 19:00Český pohár žen

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (20:27:22)

Ve druhém poločase však excelovaly slávistky, které ho vyhrály o osm branek, výborně zachytala Satrapová, v útoku zářila Jonášová a Kutlvašrová a zaslouženě si nyní užívají potlesk diváků a radují se na palubovce s vítěznou trofejí pro vítězný tým Českého poháru 2012.

Házenkářky pražské Slavie dokázaly v dnešním utkání porazit svého soupeře, DHC Sokol Poruba, i přesto, že soupeřky měly utkání dobře rozehrané a po prvním poločase vedly o čtyři branky.

Vítězem Českého poháru žen se stává družstvo DHC SLAVIA PRAHA!

60
    Konec zápasu. (29:24) (29:24)

60
    A ještě dává Kutlvašrová branku, dá se říci, že pouze z jedné nohy, je rozhodnuto. (29:24) (29:24)

60
    Probíhá poslední minuta finále Českého poháru, Slavia v útoku. (28:24) (28:24)

59
    Mičiníková střílí pouze do tyče, je zřejmě rozhodnuto! (28:24) (28:24)

59
    Ale vše byla pravděpodobně pouze křeč, Kutlvašrová pokračuje v utkání! (28:24) (28:24)

59
    Nepříjemnou dohru má souboj na polovině hřiště pro Hanu Kutlvašrovou, která naříká a drží za levou nohu. (28:24) (28:24)

59
    Vynikající seběhnutí Keclíkové, Slavia vede o čtyři branky. Hodně těžká situace pro Porubu. (28:24) (28:24)

58
    Hrbková se pokusila Satrapovou překvapit, domácí brankářka ale byla připravená, do útoku jde opět Slavia. (27:24) (27:24)

57
    Znovu skvělá spolupráce Kutlvašrové a Jonášové končí úspěšným střeleckým pokusem. (27:24) (27:24)

57
    Neúspěšný střelecký pokus Poruby. Slavia jde do útoku. (26:24) (26:24)

57
    V útoku Poruba. (26:24) (26:24)

56
    Oddechový čas pro Sokol Poruba.. (26:24) (26:24)

56
    Kateřina Keclíková dokázala usměrnit svůj střelecký pokus za záda Dolákové. (26:24) (26:24)

55
    Pavla Poznarová naskočila do střely, leč, neúspěšně. (25:24) (25:24)

55
    Hana Kutlvašrová se pokoušela o podstřel, který ale pouze trefil Dolákovou. V útoku Poruba a má šanci vyrovnat! (25:24) (25:24)

Martin Dvořák

DHC Slavia Praha: Satrapová (Kudláčková) - Janoušková, Knedlíková, Palasová, Mouleová, Černá, Jonášová, Jačková, Kutlvašrová, Vélová, Pokorná, Keclíková, Stellnerová
    DHC Sokol Poruba: Roháčková (Doláková) - Doláková, Osinová, Lešková, Chrenková, Poznarová, Tóthová, Hrbková, Adámková, Revajová, Uhráková, Mičiníková, Selucká, Mýlková

Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser