Real Zaragoza
1:2 (0:1)
Real Betis
Pátek 04.01.2013, 21:30Španělská LaLiga

Máme za sebou utkání 18. kola Primera División, ve kterém tři body za výhru 2:1 získali hostující fotbalisté Realu Betis Sevilla. Celý první poločas byli lepší ale domácí. Branku ale nevstřelili a trest přišel těsně před koncem poločasu, kdy se po protiútoku trefil Rubén Castro. Ve druhém poločase pak zvýšil střídající Molina a bylo prakticky rozhodnuto. Za domácí sice čtvrt hodinky před koncem snížil Paco Montañés, ale to bylo ze strany Zaragozy vše a tři body si tak připisují hosté. (23:24:20)

90+3
    Snaha domácích se v posledních minutách proměnila v křeč a nyní to budou mít již hráči Zaragozy hodně těžké.

90+3
    Čas nyní šetřil také Campbell, který zůstal ležet na hranici vápna Zaragozy. Na nohy mu pomohl Jiménez a málem z toho byla strkanice.

90+2
    Z velké dálky pálil Pozuelo. Jeho rána šla do brány, ale Roberto Jiménez neměl problém a míč v pohodě lapil.

90+1
    Hosté ale opět nikam nechvátají a snaží se šetřit cenné vteřinky.

90+1
    Další žlutou kartu dostal nyní domácí Abraham Minero.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Hosté již nic nevymýšlejí a snaží se pouze míče odkopávat co nejdále od Adriánovy brány.

89
    Po centru z levé strany dobře nyní zasáhl hostující gólman Adrián.

88
    Další žlutou kartu dostal nyní hostující Nacho, který tělem zastavil Alama.

88
    Adrián ale nyní dlouhým odkopem přenesl hru na polovinu Zaragozy.

87
    Domácí se ale rychle dostali znovu k míči a ženou se za vyrovnáním.

86
    Postiga fauloval Maria, který se z hrací plochy zvedá jen velmi pomalu.

85
    Domácí potřetí střídají. Odešel Víctor Rodríguez a nastupuje Alamo.

84
    Molina posílal z levé strany balon do pokutového území, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

82
    Hosté se snažili držet balon na polovině soupeře. To se jim celkem dlouho dařilo, ale teď jsou již u balonu opět domácí.

81
    Domácí Álvaro González musel zastavit protiútok hostů a za svůj přečin dostává žlutou kartu.