Nižněkamsk – Petrohrad 0:5 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 5:3 (kon.) | Jaroslavl – Viťaz 2:1 (kon.)
Mytišči – Minsk 0:1 (po pr.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:2 (po s.n.) | Riga – Doněck 1:4 (kon.)
HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 1:0 (kon.)
Lev Praha
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Neděle 06.01.2013, 17:00 • Tipsport Arena, Praha. • KHL

55:36
    Nicméně hosté se vzápětí vrátí do čtyř, za držení si půjde sednout Sazonov.

53:33
    Lev si zahraje přesilovku. Hostující Rybnicky už pomalým krokem odjíždí na trestnou lavici.

45:44
    Hostující Kryjukov je vyloučen za držení, Lev si zahraje přesilovku.

37:29
    Juraj Mikúš vyloučen za podražení. Ke konci druhé třetiny bude mít tak Jekatěrinburg šanci vyrovnat.

21:40
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    Je to tady, Lev se prosazuje! Po krásném vyšachování bránící trojice hostí se puk dostal k volnému ERIKU CHRISTENSENOVI, který měl velice lehký úkol a do odkryté branky za ležícího Holta se bez problému trefil. Asistence: Danielsson, Klepiš.

20:42
    Bude se vylučovat. Šimakov zahákoval Christensena a už sedí na trestné lavici. Lev bude mít zkraje úvodní části přesilovkovou možnost pěti proti třem.

19:28
    Ještě se bude vylučovat. Za nedovolené bránění odchází hostující Juksejev. Šance pro domácí.

14:46
    Přesilovka domácích ale končí předčasně. Jakub Nakládal podržel puk v rukovici příliš dlouho, a jde si sednout za zdržování hry. Pokračujeme ve čtyřech.

13:35
    Hossa si najel do předbrankového prostoru, kde byl surově odstaven Kurbatovem. Ten teď daruje Lvům první dvě minuty přesilovky.

09:56
    Po delší odmlce se k puku dostali hosté, v útočném pásmu pak jednoho z útočníků Avtomobilistu zahákoval Jakub Krejčík. Hosté si zahrají první přesilovku.