Šafářová – Keysová 0:2 (kon.) | Moritaová – Hantuchová 2:1 (kon.)
Sara Erraniová
2
6 6
Pondělí 07.01.2013, 03:45WTA Sydney - Sydney Tennis Classic (tvrdý povrch)

Druhý set byl do stavu 3:3 hodně vyrovnaný a Karolína Plíšková dokázala se svou soupeřkou držet krok, pak však přišly tři gemy, ve kterých neuhrála česká hráčka ani jeden fiftýn a tak prohrála druhý set 3:6 a celkově 0:2 na sety.

Erraniová byla v dnešním zápase lepší hráčkou a zcela zaslouženě si zahraje ve druhém kole, pro Karolínu tak pouť turnajem v Sydney končí.

Z mé strany je to pro dnešek již vše, loučím se s Vámi a snad se v dalších dnech bude českým tenistům a tenistkám dařit lépe než tomu bylo dnes. (04:37:23)

Konec zápasu

3:6
    Hned ten první je zásluhou výborného servisu využit a utkání tak končí vítězstvím italské hráčky v poměru 1:6 a 3:6.

0-40
    Dlouhý return dává Erraniové tři mečboly!

0-30
    Plíšková zkusila náběh na síť, ale v těchto nepřipravených pozicích je bezmocná a i nyní přišel trest v podobě prohozu.

0-15
    Erraniová nyní na kurtu dominuje a jde si pro vítězství.

3:5
    Hned ten první je využit a Sara Erraniová tak půjde podávat na vítězství v zápase.

0-40
    Zkušenosti ze čtyřhry jistě Erraniová nyní využila a to když se na síti potkala se svou soupeřkou a naprosto bez problémů jí tam přehrála - tři brejkboly!