2 3
Radek Štěpánek
2
6 6
Úterý 08.01.2013, 01:15 • Court 5, Sydney, Austrálie • ATP Sydney - Sydney Tennis Classic (tvrdý povrch)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (02:29:09)

Pro Radka Štěpánka skončilo jeho premiérové utkání v nové sezóně dobře a hladkým vítězstvím si jistě dodal optimismu do dalších kol turnaje v Sydney. Ač ani on dnes při svém servisu zrovna nezářil, na Španěla to dnes stačilo a po hladké dvousetové výhře tak postupuje do druhého kola.

Garcia-Lopez dnes hledal marně zbraň na svého soupeře, nasazeného jako číslo šest na turnaji v Sydney a tak, jako kvalifikant, se musí spokojit s účinkováním v hlavním turnaji, to je asi tak vše. V dnešním utkání zaostal za svým soupeřem ve všech herních činnostech .

Konec zápasu

3:6
    Gem, set, zápas. Radek Štěpánek dnes poměrně snadno poráží svého soupeře a postupuje do dalšího kola turnaje v Sydney!

15-40
    Nicméně jsou tu dva mečboly pro českého tenistu!

15-30
    Hrozbu konce na turnaji v Sydney odvrací, zatím, prvním fiftýnem Garcia-Lopez.

0-30
    Štěpánkovi se trochu přestal dařit první servis, ale jak patrno, Radek dokáže bodovat i z druhého podání.

0-15
    Český tenista vstupuje dobře do, možná rozhodující, deváté hry druhého setu.

3:5
    Štěpánek je dnes stoprocentní při proměňování brejkbolů a díky tomu jde nyní do vedení 5:3 a v následujícím gemu bude podávat na vítězství v celém utkání.

15-40
    No výborně, dva brejkboly pro Radka Štěpánka!

15-30
    A další fiftýn pro českého tenistu.

15-15
    Radek Štěpánek boduje při druhém servisu, který se dnes se svým podáním skutečně trápí.

15-0
    Míček získává Garcia-Lopez.

3:4
    A hned ten první Garcia-Lopez využívá, Štěpánek nevyužil brejk z předchozího gemu.

40-15
    A znovu, to je kritické pro Radka Štěpánka - soupeř má první dva brejbkoly v utkání!