UMMC Jekatěrinburg – ZVVZ USK Praha 94:75 (kon.) | Wisla Can-Pack – BK IMOS Brno 69:47 (kon.)
UMMC Jekatěrinburg
94:75 (33:22, 51:51, 77:61)
ZVVZ USK Praha
Středa 09.01.2013, 14:00Euroliga - ženy

To je z mé strany vše a těším se na další sportovní přenosy. Přeji hezký zbytek dne. (15:33:38)

A je dobojováno. Jekatěrinburg nakonec potvrdil roli favorita a vyhrál nad USK 94:75. O svém vítězství rozhodly domácí hráčky ve třetí čtvrtině.

V první čtvrtině dominovaly hráčky ruského celku, které byly ve všem lepší a po deseti minutách vedly 33:22.

Po dvou čtvrtinách byl stav utkání nerozhodný 51:51. Vypadlo to, že utkání bude jasnou záležitostí Jekatěrinburgu, který už vedl o 14 bodů! Jenže pak se hráčky USK vzchopily a dokázaly skóre otočit. Konec prvního poločas patřil opět domácím basketbalistkám, kterým se povedlo alespoň vyrovnat.

Ve třetím dějstvím se hráčkám USK nedařila střelba a daly pouhých deset bodů. Naopak domácí jich nastříleli 26 a rozhodli o svém vítězství.

40:00
    Konec zápasu. (94:75)

39:59
    Z velké dálky dává poslední koš tohoto utkání Dubljevičová. (94:75) (94:75)

39:58
    Po krásné přihrávce dává ještě dvojku Stěpanovová. (94:72) (94:72)

39:16
    Stěpanovová se zmocnila míče a nemohla nedat. (92:72) (92:72)

39:00
    Na druhé straně uspěla se střelou za tři body Elhotová. (90:72) (90:72)

38:29
    Artešinová se dostala pod koš a přidává další dva bodíky. (90:69) (90:69)

38:06
    Domácí o míč přišli a na druhé straně se prosadila jedna z hráček USK. (88:69) (88:69)

37:38
    Míč mají domácí hráčky, které už nikam příliš nepospíchají. (88:67) (88:67)

36:22
    Nolanová přidává další dva body. (88:67) (88:67)

36:05
    Oddechový čas pro hosty. (86:67)

35:58
    Míč mají hráčky USK, kterým se ale příliš nedaří kombinace. (86:67) (86:67)

35:12
    Na pravé straně se hezky uvolnila Petraková, která poté trefuje za dva body. (86:67) (86:67)

34:15
    Grudová si doskočila míč a následně zvýšila vedení ruského celku. (84:67) (84:67)