HC Plzeň – Slavia 2:4 (kon.) | HC Kladno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 4:6 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Sparta 4:6 (kon.)
HC Litvínov
4:6 (1:2, 2:2, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 10.01.2013, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

57:24
    Vyloučen domácí Písařík na dvě minuty za hákování.

56:23
    Litvínov právě vstřelil branku!

Zdeněk a Šrámek jeli na jednoho libereckého obránce. Šrámek perfektně uvolnil JAKUBA ZDEŇKA, který byl sám před brankařem a parádní kličkou poslal puk za Jelínkova záda.
    Asistence: Jakub Šrámek, Jan Strejček

52:57
    Vyloučen domácí Trübenekr na dvě minuty za napadení.

49:44
    Na trestnou lavici si přisedne hostující Jandejsek na dvě minuty za držení protihráče. Domácí si zahrají necelé dvě minuty přesilovku 5 na 3.

49:33
    Vyloučen hostující Říha na 2 + 10 minut za naražení zezadu.

46:53
    Vyloučen hostující Chlapík na dvě minuty za držení protihráče. Litvínov má jedinečnou šanci s pro ně nepříznivým stavem něco udělat.

45:33
    Liberec právě vstřelil branku!

Chlapík nahrál před odkrytou branku LADISLAVU BITTNEROVI, který neměl žádné problémy zasunout puk do branky.
    Asistence: Adam Chlapík

44:50
    Vyloučen domácí Kasal na dvě minuty za nedovolené bránění.

43:23

Hosté se vzdálili Litvínovu opět o dvě branky zásluhou LADISLAVA BITTNERA!
    Asistence: Pavel Zacha, Josef Mikyska

41:03
    Vyloučen domácí Mical na dvě minuty za hákování.

39:54

Po odvolání Soukupa z brány se hrálo 6 na 4 a domácí této výhody využívají! Kokešova střela byla vyražena před branku, kde se puku ujal MAREK KASAL, který dorazil puk do odkryté branky.
    Asistence: Martin Kokeš, Pavel Písařík

39:49
    Soukup spěchá na střídačku, domácí to zkouší v šesti hráčích.

39:49
    Jedenáct sekund před koncem druhé třetiny je vyloučen hostující Mrázek na dvě minuty za hru vysokou holí.

38:10
    Malec s Čeřovským před brankou neúspěšní, velkou šanci zlikvidoval pohotový Jelínek.

36:04
    Bittner ujel Kasalovi, ale první jmenovaný bekhendovým blafákem netrefil bránu!

33:56

Hosté ale odpovídají a opět zvyšují na dvoubrankový náskok. JOSEF MIKYSKA se trefil přesně nad ležícího Soukupa.
    Asistence: Jiří Říha

33:20

Domácí snižují na 2:3. Po Svobodově přihrávce JAKUB ZDENĚK vyslal nenápadnou střelu, která se odrazila od tyčky rovnou do branky.
    Asistence: Jakub Svoboda

30:55
    Po Malcovo přihrávce před odkrytou bránu se Čeřovský trefil jen do Jelínkovo betonu!

27:42
    Psota byl podražen před litvínovskou bránou a domácí Cvrk si odpočine na trestné lavici na dvě minuty.

20:44

Hosté využívají přesilové hry a navyšují svůj náskok na 3:1. Zacha přihrál LADISLAVU BITTNEROVI do mezikruží, odkud druhý jmenovaný vyslal z první střelu přímo za záda bezbranného Soukupa.
    Asistence: Pavel Zacha, Adam Chlapík

19:54
    Šest sekund před koncem úvodní třetiny je vyloučen domácí Válek na dvě minuty za hákování. Hosté si tak zahrají necelé dvě minuty přesilové hry hned na začátku druhého dějství.

19:01
    Šrámkovi sjel při kličce puk před prázdnou brankou!

12:26

Domácí využívají přesilové hry a snižují liberecký náskok. Šrámek nahrál na modrou MARKU KASALOVI, který od modré vystřelil vše co mu stálo v cestě!
    Asistence: Pavel Písařík, Jakub Šrámek

11:35
    Vyloučen hostující Jandejsek na dvě minuty za nedovolené bránění.

10:54

Písařík neuhlídal najíždějícího JOSEFA MIKYSKU, před kterým zívala prázdná branka a po nahrávce Pyrochty neměl první jmenovaný žádný problém zakončit do odkryté branky.
    Asistence: Filip Pyrochta

09:25

Hosté se dostávají do vedení a otevírají stav utkání. Po pěkné kombinaci v útočném pásmu vystřelil zblízka VOJTĚCH HAVLAS, Soukup vyrazil jen před sebe, kde již jmenovaný Havlas zasunul puk za bezbranného gólmana.
    Asistence: Josef Mikyska, Ladislav Bittner

06:27
    Máme tu první vyloučení tohoto utkání. Na trestnou lavici usedne hostující Dlouhý na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí si zahrají dvě minuty v početní výhodě.

02:45
    Skrumáž před litvínovskou bránou, liberečtí se už radovali z branky, ale po odpískání se branka neuznává.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 13. Kasal (Písařík, Šrámek), 34. Zdeněk (Svoboda), 40. Kasal (Kokeš, Písařík), 57. Zdeněk (Šrámek, Strejček) - 10. Havlas (Mikyska, Bittner), 11. Mikyska (Pyrochta), 21. Bittner (Zacha, Chlapík), 34. Mikyska (Říha), 44. Bittner (Zacha, Mikyska), 46. Bittner (Chlapík)

HC Litvínov: Soukup - Kokeš, Cvrk, Svoboda, Fučík, Ernst, Strejček, Kasal, Šrámek, Písařík, Kuchař, Válek, Trübenekr, Čeřovský, Zdeněk, Malec, Mical, Švarc.
    Bílí Tygři Liberec: Jelínek - Jandejsek, Mrázek, Říha, Hrníčko, Dlouhý, Chlapík, Turek, Beránek, Psota, Miškovský, Zuzaník, Pyrochta, Mikyska, Žďárský, Havlas, Frk, Zacha, Pilař, Klíma, Bittner.

Rozhodčí: Zubzanda - Hynek, Rozlílek