Getafe – Atlético 0:0 (kon.) | Barcelona – Cordoba 5:0 (kon.) | Real Betis – Las Palmas 1:0 (kon.)
Real Betis
1:0 (0:0)
UD Las Palmas
Čtvrtek 10.01.2013, 21:30 • Benito Villamarin (Sevilla) • Španělský pohár

Zápas skončil vítězstvím domácích, kteří po remíze 1:1 na hřišti Las Palmas zaslouženě postupují do dalšího kola Španělského poháru Copa del Rey. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera! (23:19:31)

90+2
    Hostující Enrique Corrales dostává po tvrdém faulu druhou žlutou kartu a oslabuje tak svůj tým.

90
    Rozhodčí Fernando Teixeira Vitienes se rozhodl nastavit 3 minuty.

89
    Las Palmas má posledních pár minut na vstřelení branky, která by nejspíš znamenala prodloužení, protože první zápas skončil výsledkem 1:1.

87
    Hostující Javi Guerrero uviděl žlutou kartu.

85
    Real Betis právě vstřelil branku!

RUBEN CASTRO šel po hrubé chybě hostující obrany zcela sám na brankáře, svoji šanci bezpečně proměnil. Betis jde do vedení.

83
    Domácí hráči nyní dobře drží míč na polovině soupěře, nedaří se jim však dostávat jej do šestnáctky Las Palmas.

81
    Hostující Javi Guerrero mohl jít do velmi zajímavé akce, jeho radost však překazil odpískaný ofsajd.

78
    Domácí Joel Campbell nebezpečně hlavičkoval, s jeho pokusem si však soupeř poradil.

76
    Hostující Stephane Pignol uviděl žlutou kartu.

75
    Alvaro Vadillo se dostal ke střele, nemířil však přesně, brankář Barbosa nemusel vůbec zasahovat.

73
    Hostující Thievy Bifouma vyfasoval po faulu žlutou kartu.

72
    Betis naposled střídá, ze hřiště odešel Jorge Molina, nahradil ho Nono.

68
    Las Palmas střídá, odejde Vicente Gomez, místo něj se na hřiště podívá Javi Guerrero.

66
    Domácí Alvaro Vadillo poslal na bránu Las Palmas krásnou technickou střelu, ta se však pouze otřela o břevno.