8:6 (2:1, 3:4, 3:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 12.01.2013, 19:00 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký večer. (21:07:18)

A je dobojováno. Hostující Chodov nepotvrdil roli favorita a s Future prohrál 8:6.

V první třetině jsme sledovali krásný florbal. První část vyšla lépe domácím hráčům, kteří byli aktivnější a dostali se do vedení 2:1.

Druhá perioda byla hodně zajímavá. Viděli jsme v ní sedm branek, tři vstřelili domácí a čtyři hostující Chodov. Právě hosté otočili stav zápasu a dostali se do vedení 5:3. Jenže pak se nechal zbytečně vyloučit hostující Schubert a domácím se na konci periody podařilo vyrovnat.

Hostující Chodov poslal ve 47. minutě Sýkora. Jenže domácí pak vstřelili v 52. minutě dvě branky a dostali se do vedení. Na konci zápasu poslal míček do prázdné branky Ondřej Vaculík a Future tak vybojovalo důležité tři body.

60:00

59:57
    Future právě vstřelilo branku!

A je rozhodnuto! Domácí kapitán ONDŘEJ VACULÍK poslal míček do prázdné chodovské branky. Bez asistence.

59:10
    Tak nakonec to podle rozhodčích branka opravdu nebylo a Future stále vede o jeden gól.

58:54
    Stále se nehraje a řeší se sporná situace.

58:54
    Tak nyní je to hodně zajímavé. Hosté protestují, protože podle jejich názoru skončil míček v síti. Jenže rozhodčí si myslí, že to branka nebyla.

58:39
    Oddechový čas pro hosty.

56:58
    Dopředu se hnal domácí Strachota, ale o míček přišel.

56:01
    Na hřišti se přiostřuje. Jde vidět, že se hraje o důležité body.

55:15
    Hostující trenér Radim Cepek stál hru na dvě lajny.

54:52
    Na druhé předvedl parádní zákrok Barák, který podržel svůj tým!

54:20
    Ke střele se dostal hostující Wahlberg, ale na Novotného nevyzrál.

53:55
    Future stále drží cenný náskok. Konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

53:01
    Domácí jsou stále aktivní a tlačí se před branku Chodova. Hosté jsou z dvou inkasovaných branek stále v šoku.

51:53

Neuvěřitelné! Domácí podnikli další akci a jdou do vedení. K míčku se dostal JAN ŘEHOŘ, který poslal kulatý nesmysl za záda Baráka. Asistence: Viktor Kopecký.

51:15

A po další akci domácích je vyrovnáno. Ke střele se dostal TADEÁŠ CHROUST, který vyrovnal na 6:6. Asistence: Michal Strachota.

51:02
    K vidění je nyní řada nepřesností. A to na obou stranách.

50:00
    K další střele se dostal hostující Dóža, ale Novotný byl na svém místě. Domácí musí zabrat, protože moc času jim už nezbývá.

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 3. Strachota (Chroust), 20. Řehoř (pen.), 24. Chroust (Chroust), 39. Vojtíšek (Chroust), 40. Vrtiška (Chroust), 52. Chroust (Strachota), 52. Řehoř (Kopecký), 60. Vaculík - 17. Wahlberg (Christiansson), 25. Jendrišák (Podhráský), 33. Dóža, 34. Klápa (Jendrišák), 37. Mikeš (Wahlberg), 47. Sýkora (Pražan)

x3m team SSK Future: Novotný (Lupoměch) - Zezulka, Kadoch, Gruber, Jelínek, To. Chroust, Ta. Chroust, Kopecký, Řehoř, Chaloupka, Vaculík (C), Rebro, Vojtíšek, Strachota, D. Ryneš, M. Ryneš, Vrtiška, Řeháček,
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Binder) - Pražan, Pražák, Podhráský, Jendrišák (C), Zozulák, Fiala, Klápa, Procházka, Flousek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Dóža, Wahlberg, Kotlas, Bouša, Běhavý, Christiansson

Rozhodčí: J. Kadlec, M. Kadlec