Havlíčkův Brod – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Kadaň 2:4 (kon.)
Třebíč – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Beroun – Most 4:2 (kon.) | Písek – Litoměřice 2:3 (po pr.)
Olomouc – Benátky n/J 2:1 (po pr.)
IHC Králové Písek
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 14.01.2013, 18:001. liga (ČR)

Písek v utkání dvakrát vedl, nakonec ale odchází z utkání pouze s jedním bodech. Zbylé dva putují do Litoměřic. Rozhodl o tom Jaroslav Hašek, který v prodloužení dorazil střelu Martinky. S přáním poklidného pracovního týdne se z Písku loučí Petr Košatka. Hezký večer. (20:40:45)

61:41
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Je dobojováno. Ve druhé minutě prodloužení rozhoduje o vítězství Litoměřic JAROSLAV HAŠEK. Asistence: Ondřej Martinka.

61:24
    Kotouč opustil hrací plochu a hra bude pokračovat vhazováním ve středním pásmu.

60:40
    Aktivněji do prodloužení vstoupili domácí hokejisté. Nejprve pálil z otočky Šperger a po něm se probojoval k dorážce ještě Strnad, ani jeden z pokusů si ale nenašel cestu do litoměřické branky.

60:01

Je za námi šedesát minut a z dnešního utkání můžeme určit snad jen jedinou jistotu - oba týmy si připíší na své konto po bodu. Kdo získá ten bonusový, to ukáže prodloužení respektive samostatné nájezdy.

60:00

59:44
    Puk v rohu za litoměřickou brankou, ve třetí části už se pravděpodobně nic nestane.

59:33
    Domácí vyhráli vhazování a okamžitě míří do útočné třetiny.

59:23
    Před vhazováním před píseckou brankou si ještě vyžádali time-out hosté.

58:32
    Vaniš se snažil překvapit Přikryla ranou z poměrně velké vzdálenosti, litoměřický brankář ale na jeho pokus dobře viděl a neponechal nic náhodě.

58:15
    Písečtí si berou oddechový čas. Jakmile skončí, bude se vhazovat před brankou Jihočechů.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:26
    Od modré vyslal razantní pokus Růžička a Přikryl opět zasahuje.

56:15
    Špergerova střela skrz vracejícího se Martinku Přikrylovi nečinila potíže. Zkušený brankář ale riskantní rozehrávku nevolil a raději přidržel kotouč pod lapačkou.

54:41
    Stále se hraje velmi otevřený hokej plný šancí na obou stranách. Z předváděné hry je jasně znát, jak moc oba týmy chtějí vyhrát za tři body.

53:58
    Po delší chvíli bylo opět na pár chvil rušněji před litoměřickou brankou. Jihočeši operovali s pukem v útočné třetině dobrou minutu, kloudnější zakončení ale nepřišlo ani od jednoho z hráčů v modro - žlutých dresech.

52:49
    Makovský se vrací do hry a Písečtí si mohou zhluboka oddechnout. Pravděpodobně nejtěžší chvilky ve čtyřech mají svěřenci trenéra Setikovského za sebou.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 14. Sedláček (Šperger), 44. Růžička (Ferebauer) - 35. Antončík (pen.), 50. Kafan (Slížek, Antončík), 62. Hašek (Martinka)

IHC Králové Písek: Raszka - L. Kříž, Drtil, Boháč, Růžička, Ruprecht, Makovský, Dvořák, Petráček - Kučera, Šperger, Sedláček - Ferebauer, Vlček, Kubeš - R. Heřman, Vaniš, Petruška - Homolka, Strnad, Volf.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl - Martinka, Husák, O. Kříž, Kolář, Míka, Žovinec - Rudovský, Hašek, Novák - Mrňa, Gerhát, Šinágl - Simon, Slížek, Antončík - Kafan, Hlusička, Tvrzník.

Rozhodčí: Schmejkal - M. Jílek, Šperl.