Plíšková – Jonesová 2:0 (kon.) | Scheepersová – Koukalová 0:2 (kon.)
Cibulková – Bartyová 2:1 (kon.) | Hradecká – Bertensová 2:0 (kon.)
6 6
Sacha Jonesová
0
3 2
Pondělí 14.01.2013, 01:13 • Court 7 • Australian Open - ženy - Australian Open (tvrdý povrch)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.

Kristýna Plíšková dnes doslova excelovala, zejména při svém servisu, kdy dovolila soupeřce pouze jeden brejkbol, nicméně ten odvrátila a v průběhu celého zápasu neztratila ani jednou svůj servis. Naopak, sama fantastiky servírovala a úspěšnost prvního servisu přesahující 70% to jen dokazuje! Česká tenistka tak s napětím může "vyhlížet" svou soupeřku pro druhé kolo Australian Open.

Sacha Jonesová dnes nenašla protizbraň na dobře hrající Češku a hlavně, nedokázala potrápit svou soupeřku při jejím servisu, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Sama totiž ztratila své podání třikrát a to rozhodlo o jejím konci hned v úvodním kole Australian Open 2013.

Dnešní utkání skončilo jasnou výhrou české tenistky Kristýny Plíškové, která svou soupeřku jasně přehrála po výhře 6:3, 6:2 si zaslouženě vybojovala postup do další fáze Australian Open.

Konec zápasu

6:2
    Gem, set, match - Kristýna Plíšková vítězí v tomto setu 6:2, tím pádem v celém utkání 2:0 na sety a postupuje do druhého kola úvodního grandslamu sezóny.

40-0
    Tři mečboly pro Kristýnu Plíškovou.

30-0
    Druhý fiftýn, českou tenistku dělí od vítězství v utkání dva míčky!

15-0
    Plíšková začíná dobře, první fiftýn!

5:2
    Ale druhý brejkbol již Plíšková využívá a znovu prolamuje podání soupeřky! Jde do vedení 5:2 a půjde podávat na vítězství v celém utkání!

40-30
    První brejkbol soupeřka odvrací.

40-15
    Ano, dva brejkboly v sedmém gemu druhého setu pro českou tenistku.

30-15
    Fiftýn pro Plíškovou, přijde brejkbol?

15-15
    Jonesová vzápětí srovnává.

15-0
    A Češka také vstupuje lépe do sedmého gemu při podání soupeřky.

4:2
    Ano, Kristýna Plíšková je neskutečně jistá při svém podání a získává čtvrtý bod ve druhém setu.