Atlético Madrid
2:0 (2:0)
Real Betis
Čtvrtek 17.01.2013, 22:00Španělský pohár

Domácí v prvním zápase čtvrtfinálového souboje s Realem Betis potvrdili roli favorita a zcela po zásluze vyhráli 2:0, když se v prvním poločase prosadili Falcao a Filipe Luis. O postupujícím sice ještě není zcela rozhodnuto, přesto jsou domácí na dobré cestě podívat se do semifinále. (23:49:48)

90+3
    Hosté kopali ještě jednu standardku, po centru do vápna se ale Atlético ubránilo.

90+3
    Zápas spěje ke svému konci. Hosté se dostali ještě do jednoho náznaku šance, ale střelu nyní zblokoval Filipe Luis.

90+2
    Po centru z levé strany hlavičkoval Falcao. Jeho pokus šel nad bránu a navíc je mu pískaný faul.

90+1
    První minuta je za námi a hraje se ve středu pole.

90
    Ve druhém poločase se budou nastavovat tři minuty.

89
    Z velké dálky a z otočky pálil Falcao, mířil ale vysoko nad bránu.

88
    Domácí se snaží zápas dohrát daleko od své brány a zatím se zdá, že by jim to mohlo vyjít.

87
    Po rohu se k hlavičce dostal Mario Suárez, mířil jen těsně mimo.

86
    Teď mají ale možnost v podobě zahrávání rohu domácí fotbalisté.

85
    První slabší chvilku v zápase si vybral domácí brankář Courtois, když nepřesvědčivě vyběhl proti centru mířícímu přibližně na penaltový puntík. Nakonec z toho ale šance pro hosty nebyla.

83
    Ve vápně Betisu padl k zemi Falcao, penalta se ale nepíská.

83
    Domácí tým potřetí střídá. Odstupuje Arda Turan a zahraje si Cristian Rodríguez.

82
    Hostům se stále nedaří přiblížit se k domácí bráně.

81
    Žlutou kartu nyní dostal domácí Arda Turan.

80
    Něco málo přes deset minut před koncem zápasu se snaží domácí držet balon co nejdále od brány. To se jim zatím daří.