Táborsko – Žižkov 5:0 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Liberec – Slavia 2:3 (kon.)
Zlín – Znojmo 1:3 (kon.) | Karviná – Orlová 6:2 (kon.) | Slavia – Teplice 0:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:3 (2:2)
SK Slavia Praha
Středa 23.01.2013, 13:00Tipsport liga

A je tu konec zápasu, který byl opravdu hodně zajímavý. Liberec vedl po prvních dvaceti minutách hladce 2:0, ale Slavii to spíše nakoplo a do poločasu bylo vyrovnáno. Ve druhém poločase lépe hrající Slavii zařídil výhru Marek Červenka. (14:48:08)

88
    Slavia střídá: Petráka nahradil Čepelák.

86
    Slavia právě vstřelila branku!
    Martin Fenin sklepl centrovaný míč hlavou na MARKA ČERVENKU, který posílá Slavii do vedení.

84
    Zmrhalův centr přeletěl brankáře Hauzera a dopadl před Hrubého, k tomu se gólman Liberce stačil přesunout a vyrazit jeho střelu.

82
    Slavia střídá: Kisela nahrazuje Červenka.

80
    Liberecký Pavelka zakončil rychlý kontr svého týmu střelou do tyče!

76
    Karol Kisel z pokutového kopu neskóruje. Míč míří vysoko nad.

76
    Hrubého fauloval Hauzr a bude se kopat penalta. Liberecký brankář vidí i žlutou kartu.

74
    Karol Kisel vypálil z voleje, ale jeho pokus k tyči Hauzr chytá.

70
    Fleišman je druhým mužem, který dnes vidí žlutou kartu.

67
    Slavia střídá: Koreše nahrazuje Hrubý.

65
    Domácí Slavia je aktivnější, ale žádnou další větší šanci si nevytvořila.

60
    Žlutou kartu vidí Šural.

56
    Čantofalský musel nyní zasahovat proti střele Pavelky z malého vápna! Veká šance Liberce. Je z toho roh.

53
    Na druhé straně hatí protiútok Liberce dobrá zákrok jdnoho z obránců.

51
    Fenin se ocitl po Gecově přihrávce sám před brankou, ale bohužel pro sešívané si míč moc ukopl a následně tak nedokázal přehodit vyběhnuvšího Hauzra.

48
    Úvod druhého poločasu nám nabídl pokusy o útočení zejména ze strany Slavie, ale většinou tyto akce zastavil ofsajd.