Skalica – Žilina 2:4 (kon.) | Košice – Martin 4:1 (kon.) | Zvolen – Nitra 3:1 (kon.)
Poprad – Banská Bystrica 6:5 (po pr.) | Piešťany – Trenčín 1:3 (kon.)
HK Skalica
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
MsHK Žilina
sk Neděle 27.01.2013, 17:00 • Hant Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa skončil víťazstvom hostí ktorý v tretej tretine zvýšili svoj náskok ešte jedným gólom ktorý vsietil Krajči. (19:12:53)

60:00

59:57
    Posledná strela zo strany Skalice.

58:57
    Johanes leží na zemi a domáci nemôžu dať gól. Hostia ľahko vyhadzujú puk k Lipovskéhmu.

59:40
    Kozák rozohráva útok na útočnej modrej, po prieniku do pásma skúšajú pozornosť Johanesa no ten puk drží v svojej moci.

58:15
    Hostia v plnom počte.

57:58
    Väčšia šanca domácich, pred Johanesom bol sám Palffy.

57:49
    Ďalšie vyhodenie puku Žiliny.

57:01
    Domáci v útočnom snažení. Puk vyhadzujú hostia až k Lipovskému, ktorý rozohráva na Kutálka.

56:15
    MsHK DOXXbet Žilina na 2 minúty si pôjde sadnúť Krajčí za sekanie.

55:59
    Hostia nahodili puk do pásma domácich a išli striedať.

55:27
    Lipovský pomáhal rozohrať útok domácich.

54:46
    Pekná šanca hostí, dvaja Skaličania clonili vlastnému brankárovi a hostia len strieľali.

54:01
    Domáci získavajú v svojom pásme puk, a zakladajú útok za Lipovským.

53:12
    Žilinčania sa usadili v pásme Skalice, ta im puk berie a zbiera sekundy v svojom pásme kde ich nik nenapadá.

52:49
    HK 36 Skalica na 2 minúty si pôjde sadnúť Miroslav Lažo za podrazenie. Zbytočný faul v útočnom pásme.